Ostrý štart Netflixu. Slováci nájdu v ponuke najlepší akčný film posledných rokov

Nenechajte si ujsť

Adrenalínový začiatok roka na Netflixe

Netflixu sa opäť podarilo získať do ponuky veľký film od konkurencie. Tentokrát gigant nakupoval u streamovacej služby SkyShowtime, od ktorej dočasne získal najlepší akčný film 2022 – Top Gun: Maverick. Predplatitelia na Slovensku už blockbuster nájdu v knižnici služby, k dispozícii je aj prvý diel, ktorý však Netflix z ponuky čoskoro odstráni.

Netflix ponúka Top Gun: Maverick ponúka s českými titulkami, čo platí aj pri prvom diele z roku 1986. Kto si chce na Netflixe užiť oba akčné veľkofilmy, musí sa poponáhľať. Prvý film totiž bude z ponuky služby odobratý 14. januára. Ide o bežnú súčasť udeľovania licencií, ktoré streamovacia jednotka od konkurentov vždy získava len na istý čas.

Top Gun: Maverick
Paramount

Zaujímavosťou je, že Netflix aktuálne ponúka Top Gun: Maverick ako jediná tradičná streamovacia služba. Doposiaľ bola adrenalínová novinka z 2022 k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime (prvý film tu je stále k dispozícii), teraz ho na čas získal práve Netflix. Ide o raritu – streamovacie platformy síce Netflixu čoraz častejšie ponúkajú časť svojho obsahu, zároveň si ho však nechávajú aj vo svojich ponukách. To v prípade Top Gun neplatí.

Prišli aj novinky od HBO

Netflix od SkyShowtime nezískal iba Top Gun: Maverick, ale tiež akčný film Sanitka z roku 2022. Film Michaela Baya je na platforme rovnako dostupný s českými titulkami, v tomto prípade však v kinách išlo skôr o prepadák a film si na seba nezarobil.

Ambulance trailer
TMDB

Okrem dvojice veľkých filmov SkyShowtime Netflix predplatiteľov na konci decembra potešil aj novinkami z konkurenčnej platformy HBO Max. Menovite ide o snímky snímky Black Adam, DC Liga superzvierat a Elvis. Netflix zmienené tituly ponúka s českými titulkami, trojica filmov je však naďalej dostupná aj na HBO Max.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -