Anime Godzilla: Singular Point sa ukazuje v novom traileri a vyzerá naozaj cool

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Anime Godzilla: Singular Point prichádza s novým trailerom

Na Netflix príde nový anime projekt Godzilla: Singular Point. Má ísť o úplne novú televíznu podobu tohto najznámejšieho japonského monštra. A skutočne, pôjde o akýsi hybrid 2D a 3D animácie, kde väčšina postáv je naanimovaná bežne ako ich poznáme a príšery dostanú nový vzhľad. Toto docielia vďaka spolupráci dvoch veľkých štúdií, Bones (My Hero Academia) a Orange (Beastars).

Príbeh bude sledovať mladého vysokoškolského študenta a inžiniera, ktorých privedie dokopy tajomná pieseň. Spolu sa dostanú až k tomu, že budú viezť súboj proti „nepredstaviteľnej sile, ktorá môže priniesť skazu celému svetu“. Odhalia sprisahanie, ktoré prinesie na svet prastaré Kaiju monštrá, medzi nimi aj Godzillu.

Godzille je najlepšie doma, tak sľubujú veľkolepý TV projekt

Godzille sa vždy najviac darilo doma v Japonsku. Posledné filmy boli rôzne prijaté a jej najnovší boj s Kongom tiež celkom prepadá. Preto je toto anime na správnom mieste a animovaná tvorba je práve to, čo jej najviac pristane. A nadšenie je o to väčšie, že tvorcovia sľubujú veľký hit.

anime godzilla
Zdroj: comicbook.com

Podľa oficiálneho popisu Netflixu ide o absolútne nový projekt pre TV, ktorý je začiatkom novej cesty pre Godzillu. A to si zaslúži, nakoľko ide o najikonickejší charakter Japonska. Séria sa rozloží na 13 epizód a má rozpovedať úplne nový príbeh, ktorý bude rozdielny od čohokoľvek, čo sme v tejto značke videli predtým.

Anime Godzilla: Singular Point prinesie režisér Atsushi Takahashi (Doraemon The Movie 2017, Blue Exorcist: The Movie). V domovskom Japonsku a na ich Netflixe si odbije premiéru už tento týždeň, na ten americký sa má dostať v júni. Dúfajme, že tento dátum bude aj pre nás a budeme si ho môcť vychutnať o pár mesiacov.

Ako sa vám pozdáva anime Gozdilla: Singular Point? Pôjde podľa vás o taký hit, aký popisujú? Dajte nám vedieť do komentárov, čo si myslíte.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -