Azula, Suki a ďalšie ženské postavy boli obsadené do hranej adaptácie Avatara: Posledného vládcu vetra pre Netflix

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obsadené ženské postavy do seriálu Avatar

Netflix sa poriadne snaží a neustále pridáva obsadenie pre hranú adaptáciu známeho seriálu od Nickelodeonu. Teraz pridali ženské herečky pre postavy v seriáli Avatar: The Last Airbender. Sú nimi Azula, Suki, Gran Gran, avatar(ka) Kyoshi alebo Yukari.

Princeznú z národa ohňa si zahrá Elizabeth Yu. Tým bola v podstate skompletizovaná rodina Fire Lorda. Toho samotného stvárni Daniel Dae Kim. Ako jeho brat, strýko Iroh, bude Paul Sun-Hyung Lee. Veliteľ Zhao, ktorý je so svojou armádou vždy na stope avatarovi, bude v podobe herca Kena Leunga. A samozrejme jedna z najdôležitejších postáv seriálu, princ Zuko, toho si zahrá Dallas Liu.

Suki aj avatarka Kyoshi

Ďalšou obsadenou postavou je jedna z kňažiek od nomádov, ktorí vedia vládnuť zemi. Suki si zahrá Maria Zhang. Chrám, v ktorom pôsobila, je zasvätený avatarke Kyoshi, ktorá bola vládkyňou všetkých elementov pred Aangom a jeho predchodcom Rokuom. Avatarku, na ktorú je často odkazované a vidíme časti jej minulosti, si zahrá Yvonne Chapman.

Tým sa opäť v podstate skompletizovala aj pôvodná partia. Suki je totiž milostným záujmom Sokku, ktorého bude hrať Ian Ousley. Jeho sestru Kataru a vládkyňu vody z južného kmeňa si zahrá Kiawentiio. Do obsadenia bola obsadená aj ich babička, ktorú volajú Gran Gran. Tú stvárni Casey Camp-Horinek.

Pridaná bola aj nová postava

Piatou obsadenou herečkou bude Tamlyn Tomita. Zahrá si postavu menom Yukari, ktorú z pôvodného seriálu nepoznáme. Je teda novou pridanou pre hranú adaptáciu. Bude matkou Suki a je vraj horlivou ochrankyňou a postaršou múdrou osobou na ostrove Kyoshi. V hranom seriáli túto úlohu v dedine zastával Oyashi a predpokladá sa, že nová postava bude jeho náhradou.

Samozrejme sme nezabudli ani na hlavnú postavu seriálu, ktorou je posledný vládca vetra Aang. Mladého chlapca, ktorý bol 100 rokov zamrznutý v ľade, si zahrá kanadsko-filipínsky herec Gordon Comier. Tak to vidíme, obsadenie sa poriadne rozrastá a už máme hercov pre všetky kľúčové postavy v seriáli Avatar pre Netflix.

avatar yukari
Zdroj: twitter.com

Nakrúcanie sa už začalo

Jeho nakrúcanie sa už začalo vo Vancouveri. Vedie ho Albert Kim (ktorý priniesol napríklad aj seriál Sleepy Hollow). Slúži pri ňom aj ako producent a scenárista. Fanúšikom hneď na začiatku odkázal, že vie, akú zodpovednosť si berie. V hranej podobe chce zachovať vernosť zdrojovému materiálu a to aj s jeho inšpiráciou ázijskou tvorbou.

Preto je aj väčšina hercov ázijského alebo domorodého pôvodu. Našťastie ale na produkciu a réžiu nebude sám. S tým mu dopomôžu Michael Goi, Roseanne Liang a Jabbar Raisaini. Na produkciu dohliada aj jeden z originálnych tvorcov, Bryan Konietzko.

Páči sa vám, ako boli obsadené tieto postavy zo seriálu Avatar: Posledný vládca vetra? Ako si myslíte, že dopadne hraná adaptácia na Netflixe? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -