Kang je späť! Tom Hiddleston prepadáva časom v traileri na druhú sériu Lokiho

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 2. sériu seriálu Loki

Trailer na druhú sériu seriálu Loki je tu! Jeden z najviac očakávaných opätovných vstupov do Marvel sveta sa konečne predstavuje. Tom Hiddleston sa vracia ako titulný hrdina, ktorého sme naposledy videli stáť pri neľahkej úlohe. Po tom, čo so svojím ženským náprotivkom Sylviou (Sophia Di Martino) – ktorá je jednoznačne tiež späť – porazili He Who Remains.

Tým však vytvorili alternatívnu realitu, kde existuje odlišná Time Variance Authority (TVA). Aj v nej sa však nachádza Mobius M. Mobius (ktorého tiež hrá Owen Wilson), nemá však žiadne znalosti o tom, čo sa dialo predtým. Aj tak sa však stáva cenným partnerom boha darebáctiev.

Boh darebáctiev kĺže časom. Nenapraviteľne.

Rozhodne bude potrebovať pomoc, pretože kvôli vytvorenej anomálii „kĺže“ časom. Chyba spôsobuje, že sa prepadáva rozličnými časovými líniami a obdobiami. Na koreň sa tomu bude snažiť prísť aj nová postava, ktorú si zahrá Ke Huy Quan (ktorý sa blysol vo filme Všetko všade naraz). Teraz je dôležitou postavou v TVA, stará sa tak o ďalší mnohovesmír.

Novú postavu bude stvárňovať aj Katie Dickie, ktorú môžeme poznať z Hry o tróny. Uvidíme však ja veľa známych tvárí. Medzi vracajúcimi sa hercami a herečkami sú Eugene Cordero, Gugu Mbatha-Raw ako Ravenna Renslayer, Tara Strong ako (často desivý) avatar Miss Minutes či Rafael Casal.

ke huy quan loki
Zdroj: tvline.com

Kangom spôsobený chaos je enormný

Ukážka nám dokazuje, že ak sme si mysleli, že bola prvá séria dostatočne divokou, tak sme ešte nič nevideli. Premeny realít, boje v nespočetných miestach, časoch a realitách (a zrejme aj niekde medzi nimi), aj chaos s portálmi v rámci samotnej organizácie (ale k tomu fakt lahodný koláčik).

Je zrejmé, že zmätok, ktorý spôsobuje Kang (Jonathan Majors) v mnohovesmíre je nesmierny. Určite sa vrátime aj k jednému z jeho variantov, ktorým je Victor Timely. Teda tak, ako sme mohli vidieť v potitulkovej scéne vo filme Ant-Man a Wasp: Quantumania. Skladačka začne odhaľovať svoje kúsky od 6. októbra, celkovo v šiestich epizódach.

Chytil trailer na druhú sériu seriálu Loki aj vás? Tiež chcete čím skôr vedieť, čo sa vôbec deje? Ide aj pre vás jeden z najočakávanejších Marvel kúskov roka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -