Poznáme dátum vydania seriálu Zaklínač: Pokrvné puto a ďalšie detaily

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dátum vydania The Witcher: Blood Origin

Netflix počas svojej víkendovej akcie s názvom TUDUM prinášal nové informácie o svojich chystaných projektoch. Výnimkou nebol ani prequelový seriál zo sveta Zaklínača. Spolu s novým plagátom nám odhaľujú aj dátum vydania The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrvné puto). Dozvedáme sa aj niekoľko ďalších detailov.

Tento seriál sa zameria na trojicu hlavných postáv. Prvého z nich hrá Laurence O’Fuarain (Vikingovia) ako Fjall. Pochádza z klanu bojovníkov, ktorí sa zaprisahali, že budú ochraňovať kráľa. Bude sprevádzať ďalšiu bojovníčku menom Éile, ktorá bola požehnaná hlasom bohyne. Zahrá si ju Sophia Brown (Giri/Haji).

The Witcher: Blood Origin trailer
Zdroj: nenroll-nenroll.com

Trojica hlavných aj nová kľúčová postava

Treťou bude Scian, posledná z nomádického kmeňa elfov, ktorí využívali na boj meče. Ju si zahrá Michelle Yeoh (Všetko, všade, naraz). Najnovšie odhalili, že súčasťou obsadenia bude aj Minnie Driver (Dobrý Will Hunting). Meno jej postavy ešte nie je známe, zverejnili však, že bude mať zásadnú úlohu v prepojení medzi Blood Origin a súčasným Zaklínačom.

Odohrávať sa pritom bude 1200 rokov pred jeho udalosťami. Rozprávať má príbeh, ktorý sa stratil v čase – bude to o vytvorení prvého človeka, ktorý sa stal akýmsi prototypom zaklínača. Svety monštier, ľudí aj elfov sa tak zlúčia do jedného, čo nám ukazuje aj dobre známa téma „konjukcie sfér“.

the witcher blood origin plagát
Zdroj: geektyrant.com

Minisériu dostaneme po Vianociach

Lauren Schmidt Hissrich, ktorá je vedúcou osobou pri seriáli Zaklínač, tu slúži ako výkonná producentka. V tomto prípade za seriálom stojí Declan de Barra, ktorý predtým priniesol dokument o vzniku spracovania pre Netflix. Režisérmi sú Sarah O’Gorman a Vicky Jewson (Close). Autor knižnej predlohy Andrzej Sapkowski slúži ako kreatívny poradca pre seriál.

Netflix nám priniesol aj nový plagát, na ktorom odhaľujú dátum vydania seriálu. Minisériu so šiestimi časťami dostaneme na streamovacej službe ako oneskorený vianočný darček – 25. decembra. Perfektne si tak budeme môcť skrátiť aj čakanie na tretiu sériu Zaklínača, ktorú nám prisľúbili na leto 2023.

Potešil vás dátum, v ktorý dostaneme seriál The Witcher: Blood Origin? Ako si myslíte, že dopadnú udalosti odohrávajúce sa 1200 rokov pred Zaklínačom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -