Netflix odhalil prvý trailer k novému seriálu The Witcher: Blood Origin

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už niekoľko dní nás na Netflixe sprevádza druhá séria Zaklínača, ktorý však nebude jediným seriálom z tohto fantazijného sveta. The Witcher: Blood Origin odhalí príbeh z dávnych čias a k dnešnému dňu poznáme aj prvý trailer. Prequel bude pozostávať zo šiestich epizód a zavítame do obdobia zrodu prvého zaklínača.

Tentokrát uvidíme až trojicu hlavných postáv. Bojovníčku Éile, ktorá opustí klan a vydá sa na cestu divokým svetom. Spoločnosť jej bude robiť aj ďalší skúsený bojovník Fjall. Treťou postavou je elfka Scian, ktorá sa pokúša vystopovať ukradnutý posvätný meč.

Prvý trailer k seriálu The Witcher: Blood of Origin

Aj keď najnovšia upútavka neodhalila žiadne podrobnosti o tom, kedy sa tieto postavy spojili a prečo si pomáhajú, vidíme aspoň niekoľko dôležitých detailov. Ďalšia skvelá práca Netflixu, ktorý si dal opäť záležať na dokonalom vizuále. Trailer sprevádza vskutku nádherná krajina s obrovským počtom príšer a nevídaných zápletiek.

Scenárista Zaklínača Declan de Barra je showrunnerom pre nadchádzajúcu spin-off sériu, ako aj výkonným producentom po boku showrunnerky Zaklínača Lauren Schmidt Hissrich. V hlavných úlohách sa predstavia herci Sophia Brown ako Éile, Laurence O’Fuarain ako Fjall a Michelle Yeoh v úlohe elfky Scian.

The Witcher: Blood Origin
Zdroj: tomsguide.fr

Oficiálny dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ale to by sa malo s príchodom nového roku zmeniť. Skrátiť čas si môžete seriálom Zaklínač, ktorý na Netflixe debutoval v roku 2019. Geralt v podaní Henryho Cavilla upútal široké publikum a doposiaľ sme sa dočkali dvoch sérií. Priestor dostal už aj Geraltov mentor Vesemír v animovanom filme The Witcher: Nightmare of the Wolf, ktorý je plný skvelej akcie a krviprelievania.

Páčil sa ti prvý trailer k sérii The Witcher: Blood Origin, ktorý uvidíš na streamovacej platforme Netflix? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -