Netflix odhalil prvý trailer k novému seriálu The Witcher: Blood Origin

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Už niekoľko dní nás na Netflixe sprevádza druhá séria Zaklínača, ktorý však nebude jediným seriálom z tohto fantazijného sveta. The Witcher: Blood Origin odhalí príbeh z dávnych čias a k dnešnému dňu poznáme aj prvý trailer. Prequel bude pozostávať zo šiestich epizód a zavítame do obdobia zrodu prvého zaklínača.

Tentokrát uvidíme až trojicu hlavných postáv. Bojovníčku Éile, ktorá opustí klan a vydá sa na cestu divokým svetom. Spoločnosť jej bude robiť aj ďalší skúsený bojovník Fjall. Treťou postavou je elfka Scian, ktorá sa pokúša vystopovať ukradnutý posvätný meč.

Prvý trailer k seriálu The Witcher: Blood of Origin

Aj keď najnovšia upútavka neodhalila žiadne podrobnosti o tom, kedy sa tieto postavy spojili a prečo si pomáhajú, vidíme aspoň niekoľko dôležitých detailov. Ďalšia skvelá práca Netflixu, ktorý si dal opäť záležať na dokonalom vizuále. Trailer sprevádza vskutku nádherná krajina s obrovským počtom príšer a nevídaných zápletiek.

Scenárista Zaklínača Declan de Barra je showrunnerom pre nadchádzajúcu spin-off sériu, ako aj výkonným producentom po boku showrunnerky Zaklínača Lauren Schmidt Hissrich. V hlavných úlohách sa predstavia herci Sophia Brown ako Éile, Laurence O’Fuarain ako Fjall a Michelle Yeoh v úlohe elfky Scian.

The Witcher: Blood Origin
Zdroj: tomsguide.fr

Oficiálny dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ale to by sa malo s príchodom nového roku zmeniť. Skrátiť čas si môžete seriálom Zaklínač, ktorý na Netflixe debutoval v roku 2019. Geralt v podaní Henryho Cavilla upútal široké publikum a doposiaľ sme sa dočkali dvoch sérií. Priestor dostal už aj Geraltov mentor Vesemír v animovanom filme The Witcher: Nightmare of the Wolf, ktorý je plný skvelej akcie a krviprelievania.

Páčil sa ti prvý trailer k sérii The Witcher: Blood Origin, ktorý uvidíš na streamovacej platforme Netflix? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -