Takto si Scooby-Doo nepamätáme! Sleduj trailer na seriál Velma, krvavý animák neprístupný pre mládež

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser trailer na seriál Velma

HBO Max vie, že publikum, ktoré v detstve hltalo na obrazovkách po ránach Scoobyho a jeho partičku, už vyrástlo. Preto prinesie ich členov ako drsnejších, vulgárnejších, jednoducho pre dospelé publikum. Na Comic-Cone v New Yorku uvádzajú prvý teaser trailer na seriál Velma.

Hlavnou postavou tu ale bude Velma Dinkley, ktorá vždy bola najmúdrejším členom partie. Hlas jej ako líderke so silnou energiou prepožičia Mindy Kaling. Seriál schytal už predtým kontroverziu ohľadom toho, že známa postavička je vykreslená inak ako v originále – nie je bielej pleti. Aj z toho si nová ukážka ľahko robí srandu.

Mystery Inc. pred svojím založením

S predstihom pred účasťou na udalosti zverejnili aj hercov, ktorí budú hlasmi ďalších postáv. Ešte pred tým, ako založili Mystery Inc., sa tu ukážu Glenn Howerton (It’s Always Sunny in Philadelphia) ako Fred, Sam Richardson (Hókus Pókus 2) ako Norville, teda Shaggy a Constance Wu (Šialene bohatí Aziati) ako Daphne.

Fred tu bude ako dieťa bohatých rodičov, ktorý sa tvári, že na školu chodí nasilu. Velma po ňom túži, ale on stále flirtuje s Daphne. Známa šprtka je ale zase platonickou láskou Norvilla. Tým dostávame zamotaný milostný štvoruholník. Shaggyho ale vidíme ešte pred tým, ako sa stal tým, kým bol (a tým pádom bude určite bez drog!).

Pôvod riešenia záhad odhalený

Hlavná postava dostáva časté halucinácie, ktoré jej ale pomáhajú riešiť záhady. Tak to je iba malý krôčik k tomu, aby založila známu skupinu. Scooby ale zatiaľ súčasťou nebude, pretože Warner Bros. nechcelo jeho využitie v seriáli pre dospelých. Na druhú stranu bude súčasťou dabingu Frank Welker, ktorý bol originálnym hlasom Freda. Tentoraz nahovorí jeho otca. Ďalšími hlasmi budú napríklad Melissa Fumero, Jane Lynch, Wanda Sykes, Weird Al Yankovic či Ming-Na Wen.

Teaser trailer na seriál Velma nám však zatiaľ nič z toho neukazuje. Začína sa tým, že hrdinka píše oduševnenú správu pre HBO Max o prerábaní klasických značiek. Aspoň hneď vidíme, že si robí srandu sám zo seba. Kamera sa stále približuje k nej a kontaktuje ju vrah, ktorý jej povie, že je v jej dome. Klasický motív (a jasná paródia na Vreskot), záhada je však na svete!

HBO Max Velma
Zdroj: cbr.com

„Začína sa to vraždou!“

Originálny a vtipný zvrat príbehu „odmaskuje“ minulosť známych postáv. Vedúcou osobnosťou je Kaling, ktorá je hlasom hlavnej postavy. Na cone uvádzala ukážku vetou „Začne to vraždou, kur*y!“. Výkonnou producentkou je Charlie Grandy, ktorá prezradila vyššie uvedené detaily z deja. Na streamovaciu službu sa seriál dostane v ešte nešpecifikovaný dátum v roku 2023.

Zaujal vás teaser trailer na seriál Velma, ktorý berie dospelejší náhľad na postavy známe zo Scooby-Doo? Pozriete si ho na budúci rok? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: gizmodo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -