Tvorca seriálu The Umbrella Academy prezrádza prvé detaily pre tretiu sériu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tretia séria The Umbrella Academy

Steve Blackman, tvorca veľmi úspešného seriálu The Umbrella Academy navnaďuje fanúšikov už teraz. Dáva nám prvé drobné detaily o tom, čo môžeme čakať v nasledujúcej sérii. Seriál na Netflixe je natočený podľa komiksu s rovnakým názvom a berie si trochu iný náhľad na momentálne populárny žáner superhrdinov. O čom teda bude tretia séria The Umbrella Academy?

Nedávno sme sa dočkali druhej série seriálu, ktorú si môžete pozrieť na Netflixe. Súrodencom sa síce podarilo uniknúť z jednej apokalypsy, hneď sa však museli snažiť zabrániť ďalšej, tento raz v 60. rokoch. Celá séria a reťazec udalostí by viedol k nukleárnej vojne, ktorú museli popri iných ťažkostiach (a to aj osobných) zastaviť.

the umbrella academy apokalypsa
Zdroj: polygon.com

Vývoj hlavných postáv

K tomu využívali svoje unikátne schopnosti, pri ktorých sme videli istý vývoj. Ben sa naučil „posadnút“ Klausa, Diego ukázal väčší rozsah svojich telekinetických schopností. Päťka dal na radu svojho otca z minulosti a okrem skokov v priestore sa orientuje aj na cestovanie v čase. A práve o schopnostiach sa rozhovoril tvorca seriálu.

Počas jedného rozhovoru s magazínom The Wrap sa Steve Blackman, vedúca osobnosť seriálu, vyjadril o tretej sérii. Povedal, že v nej môžeme očakávať nárast síl súrodencov Hargreesových. Tí totiž prestali so svojím tréningom po Benovej smrti, a tak sa od teenagerských rokov rozišli a prestali sa v tomto smere rozvíjať. Znova sa stretli sa až po otcovej smrti. Po finále druhej série sme ale videli, že všetko môže byť inak. Znamenalo by to aj ich návrat k trénovaniu? Blackman povedal nasledovné:

„Všetci istým spôsobom dospievajú. Ako sa hýbu vpred, tak sa vyvíjajú aj ich schopnosti. Učia sa nové veci. Boli trénovaní do svojich 14 alebo 15 rokov Nepríjemným otcom, Ale ich rodina bola rozdelená predtým, ako mohli tréning dokončiť. V budúcnosti by dokonca mohli odhaliť aj to, že sú ich sily väčšie, keď sú spolu.“

Väčšia kolektívna sila?

Posledná veta v tvrdení je obzvlášť zaujímavá. Je pravda, že keď sa na to pozeráme spätne, tak sila súrodencov vyzerala byť rozsiahlejšia, keď boli všetci pokope. Samozrejme, že ich kolektívne schopnosti s tým majú čo dočinenia, teraz však vidíme, že sa to dá brať aj doslovne. Žeby to malo istú spojitosť s mysterióznymi spoločnými pôrodmi? Dozvieme sa o nich viac?

V každom prípade Blackman aspoň trochu prezrádza, na čo sa zameria tretia séria The Umbrella Academy. Pravda, niekto by si mohol povedať, že takýto vývoj je absolútne prirodzený a pre seriál viac ako jasný. Ak však máme informácie potvrdené priamo od tvorcu, tak je to hneď iný pocit. Aspoň vidíme, kam chce smerovať s príbehom a ako využije aj zvrat z poslednej časti.

sparrow-academy
Zdroj: seventeen.com

Zatiaľ ide však iba o plány tvorcu seriálu. Netflix ešte tretiu sériu nepotvrdil. Vzhľadom na úspech poslednej série by však bolo nelogické, ak by tak nespravili. Kombinovaná sila súrodencov a jej vývoj je zaujímavým prvkom, na ktorý sa určite radi pozrieme. A ešte o to radšej, keď vieme, že v hre je aj ďalšia postava s rovnakým dátumom narodenia, ako pôvodné zoskupenie siedmych Hargreesovcov.

Ste zvedaví na zvýšenie síl súrodencov? Ako veľkú rolu v tom bude hrať ich pôvod? Myslíte si, že sa dočkáme vysvetlenia? Váš názor nám dajte vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -