KVÍZ – Ktorá postava zo seriálu The Umbrella Academy si ty?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

The Umbrella Academy kvíz

Úspešný seriál The Umbrella Academy od Netflixu prišiel minulý týždeň s druhou sériou a podobne ako prvá, aj táto sa stala veľmi populárnou. Seriál sa zameriava na skupinu súrodencov so superschopnosťami, ktorí musia spolu spojiť sily, aby zabránili apokalypse. My sme si pre vás pripravili kvíz, vďaka ktorému zistíte to, ktorá postava z The Umbrella Academy ste vy. Kvíz nájdete nižšie.

Siedmi súrodenci – Luther, Diego, Allison, Klaus, Five, Ben a Vanya – sa spolu s ďalšími 36 deťmi narodili v jeden a ten istý deň 43 ženám, ktoré však predtým neboli tehotné. Zvláštny miliardár Reginald Hargreeves si však 7 už spomínaných detí adoptoval a vychovával ich. Zistil, že všetci (až na Vanyu) mali superschopnosti a tak založil akadémiu, kde z nich chcel spraviť superhrdinov.

prvá séria The Umbrella Academy
Zdroj: wallpapersden.com

Starému mužovi sa to však nepodarilo, a po zmiznutí jedného člena a po smrti ďalšieho z nich ostatní začali akadémiu opúšťať. Nakoniec tam zostal už len Luther, ktorého však otec poslal na Mesiac. Súrodenci sa ale opäť stretli, no nie preto, že by chceli. Opäť ich spojila až záhadná smrť ich otca, vďaka ktorému sa všetci opäť stretli v ich starej akadémii.

Stretnutie po rokoch však nedopadlo najlepšie a k tomu všetkému sa z ničoho nič objavil aj Five, stratený člen The Umbrella Academy. Ten tvrdil, že prišiel z budúcnosti a jeho cieľom v prítomnosti je zabrániť apokalypse, ktorá má nastať o niekoľko dní. Aby toho ešte nebolo málo, Vanya zistí, že má superschopnosti. Podarilo sa im zastaviť apokalypsu a byť znova jeden fungujúci tím?

2. séria the umbrella academy recenzia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Kvíz:

Ktorá postava z The Umbrella Academy ste vy? Dúfali ste, že vám vyjde práve táto postava, alebo ste čakali niekoho iného? Zdieľajte to s nami v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -