Suicide Squad bude novou hrou štúdia Rocksteady. Kedy sa dočkáme riadneho predstavenia?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hra Suicide Squad bola potvrdená

Vývojárske štúdio Rocksteady Studios, ktoré stojí za hernou sériou Batman: Arkham, potvrdilo svoj nadchádzajúci titul. Po mesiacoch únikov informácií a šepkania konečne oznámili, že hra Suicide Squad bude ich ďalším projektom. Je síce škoda, že sa nedočkáme pokračovania komerčne úspešnej hry Batman: Arkham Knight, no aj napriek tomu sa máme na čo tešiť.

Riadneho odhalenie sa dočkáme už 22. augusta, kedy prebehne online akcia DC FanDome. Na nej sa objavia aj najväčšie hviezdy filmového DCEU sveta, takže môžeme očakávať nálož nových trailerov. Určite budú bližšie predstavené filmy ako Wonder Woman 1984, The Suicide Squad, Black Adam alebo The Batman.

Tešíte sa, že sa najznámejší tím zloduchov zo stránok DC komiksov dočká vlastného herného spracovania? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -