Kto bude záporákom vo filme The Suicide Squad? Najnovšie úniky odhaľujú ďalšie komiksové postavy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúca komiksovka The Suicide Squad má už natáčanie za sebou a film sprevádzajú posledné kozmetické úpravy. O hlavných postavách vieme skoro všetko, ale kto sa v tomto DC projekte postaví na stranu zla? To nám priblížil režisér James Gunn, ktorého najnovší výtvor uvidíme v kinách v auguste 2021.

Herecké obsadenie je zatiaľ zložené z hercov ako Margot Robbie (Harley Quinn) alebo Jai Courtney (Captain Boomerang), pričom nás svojou prítomnosťou potešia aj nové tváre v podaní Idrisa ElbuNathana Filliona a Johna Cenu.

Uniknuté fotografie z The Suicide Squad James Gunn
Zdroj: wegotthiscovered.com

Čo o záporných postavách filmu The Suicide Squad prezradil James Gunn?

Ako ste si už mohli všimnúť, túto samovražednú skupinku poznáme taktiež pod názvom Task Force X a skladá sa z tých najhorších zločincov DC sveta. Ich misie sú vždy jednosmerná cesta do záhuby, kde musia čeliť ešte horším zločincom, ako sú oni sami.

James Gunn odhalil niečo zo zákulisia filmu a máme aspoň menšiu predstavu o tom, kto bude hlavným záporákom. Podľa najnovších únikov by to mohol byť King Shark, ale stále nebolo potvrdené v akej pozícii sa objaví. V komiksovej podobe totižto pôsobí ako člen Task Force X, ale v niektorých sériách ho vykresľujú aj ako ich protivníka. Doposiaľ boli potvrdené postavy ako Polka Dot Man (David Dastmalchian) a Ratcatcher (Daniel Meichior).

V pôvodom filme Suicide Squad od Davida Ayera z roku 2016 bola hlavnou zápornou postavou Enchantress (Cara Delevigne). Do partie sa neskôr pridal aj Joker (Jared Leto), ale to už je úplne iný príbeh, ktorý sa štúdiu Warner Bros. nepodaril podľa predstáv.

Záporákom filmu môže byť aj Kobra

Niektoré fotografie z nakrúcania v Paname ukázali zvedavým divákom fiktívnu vlajku visiacu z balkóna. Ako uvádza server Digital Spy, vlajka zobrazuje symbol ostrova Santa Prisca alebo Corto Meltese. A nech už je to akákoľvek z možností, záporná postava je jasná.

Kobra sa vyskytuje v oboch zločineckých hniezdach DC sveta a tento medzinárodný terorista/šialený vedec za chrbtom nosí kult Boha Kobry, s ktorým sa pokúša vládnuť celému svetu. Jeho prednosťami je odbornosť na boj a v komiksoch sa považuje za taktického génia.

Kobra DC films The Suicide Squad James Gunn
Zdroj: dc.fandom.com

Bez ohľadu na to, kto sa objaví ako hlavná záporná postava vo filme The Suicide Squad, James Gunn by nás sklamať nemal. Síce nevieme o dejovej línii skoro nič, podrobnosti by nám mohol tvorca prezradiť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na potenciálne záporné postavy vo filme The Suicide Squad, ktorý zrežíroval James Gunn? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -