Zasiahne štúdio Warner Bros. aj do filmu Suicide Squad 2? Režisér James Gunn má jasnú odpoveď

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

James Gunn a jeho Suicide Squad 2

Režisér James Gunn potvrdil, že sa jeho verzia Suicide Squad 2 (The Suicide Squad) nebude žiadnym spôsobom meniť, ako sa to stalo pri prvej časti režiséra Davida Ayera. Gunnova pôvodná vízia pre tento film sa dostane priamo do kín. To je pri histórii filmov z DCEU miernou raritou. Jedná sa určite o správny krok, ktorý dúfame, že Warner Bros. dodrží a ušetrí nás katastrofy, akou bol prvý diel.

Prvý diel Suicide Squad nám predstavil šialený tím super zloduchov, ktorých na samovražednú misiu povolala nemilosrdná Amanda Waller (Viola Davis). Ich misia? Zastaviť apokalyptickú hrozbu v podobe čarodejnice Enchantress (Cara Delevingne). Aj napriek slušným zárobkom sa tento film stretol s negatívnymi reakciami, či už od divákov, alebo kritikov. Nasledovný Justice League sa stretol s podobnými reakciami a preto sa vo Warner Bros. rozhodli ísť iným smerom.

Zdroj: BusinessInsider.com

Po nepodarenom Justice League sme mohli vidieť hneď niekoľko úspechov v podobe filmov ako Aquaman a Shazam!. O chvíľu na to bolo oznámené, že sa o Suicide Squad 2 postará režisér Strážcov Galaxie – James Gunn. A to hneď s niekoľkými novými tvárami. V Gunnovom pokračovaní sa objaví Nathan Fillion, Idris Elba, Pete Davidson, a John Cena. Ich konkrétne role sú zatiaľ neznáme.

Nová éra DCEU

Po tom, ako bol prvý Suicide Squad kompletne prerobený štúdiom, mali fanúšikovia o pokračovanie obavy. Niekoľkí z nich sa na to Jamesa Gunna na Twitteri priamo opýtali. Ten ich uistil, že sa jeho režisérska verzia dostane, podobne ako pri jeho všetkých predošlých filmoch, do kín. Tu sa môžete pozrieť, ako táto konverzácia prebiehala:

James Gunn Suicide Squad
Zdroj: twitter.com

Vyzerá to tak, že ide DC konečne dobrým smerom. A to nie len s ich budúcimi projektmi. Čaká nás pôvodná verzia Justice League Zacka Snydera a dokonca sa začína šuškať aj o vydaní pôvodnej verzie Suicide Squad Davida Ayera. Áno, malo to tak byť od začiatku, ale je lepšie vidieť tieto verzie neskôr, ako vôbec. James Gunn nám jeho oficiálne nazvané pokračovanie The Suicide Squad doručí 05.08.2021.

Tešíte sa na pokračovanie Suicide Squad v réžii Jamesa Gunna? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -