Vyšiel nový oficiálny trailer na druhú sériu seriálu The Boys. Na čo všetko sa môžeme tešiť v ďalšej sérii?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Seriál The Boys od Amazonu patrí k najkrvavejším, no zároveň najobľúbenješím seriálom o superhrdinoch dnešnej doby. Po minuloročnej úspešnej prvej sérii tak začiatkom jesene príde druhá. Bolo teda jasné, že už by sme sa mohli dočkať aj oficiálneho trialeru. A tak sa aj stalo. Seriál The Boys predstavuje nový oficiálny trailer a vyzerá to tak, že druhá séria bude ešte akčnejšia ako prvá.

Seriál The Boys sa odohráva vo svete, v ktorom sú najpopulárnejší jedinci superhrdinovia. Sú všade – v televízii, v podobe hračiek a na(ne)šťastie aj v reálnom živote. Väčšina ľudí ich miluje, no nájdu sa aj takí, ktorí kvôli nim o niečo prišli. Táto skupinka ľudí s názvom The Boys sa preto rozhodne prepichnúť celú superhrdinskú bublinu, ukázať ich pravú tvar a nakoniec ich odstrániť.

Druhá séria The Boys má oficiálny trailer

V novom traileri môžeme vidieť, že The Boys sa nevzdávajú a naďalej pokračujú v pláne zlikvidovať superhrdinov a ukázať ich pravú tvár. Pôjde im to však ťažšie, pretože títo superhrdinovia po nich začali pátrať a zároveň plánujú vybudovať armádu superhrdinov. Hlavným cieľom Butchera je však nájdenie manželky, o ktorej si myslel, že je mŕtva.

Jedna z noviniek tejto série bude superhrdinka Stormfront, ktorá doplní pôvodnú šestku do počtu sedem. Zdá sa, že má podobné schopnosti ako Homelander, až na to, že jej z rúk vystreľujú blesky. Pravdepodobne sa však Stormfront potrebuje dobíjať energiou, pretože v traileri povedala Homelanderovi, aby do miesta na jej hrudi vystrelil paprskové lúče.

The Boys seriál
Zdroj: ew.com

V traileri sme videli aj ostatných členov The Boys, ktorí boli pripravení nasledovať Butchera všade tam, kam pôjde, a to aj s veľkým arzenálom zbraní. Dvojitým agentom tímu bude superhrdinka Starlight, ktorá je stále členkou základnej sedmičky superhrdinov, no v traileri bolo vidieť, že pomáha svojim obyčajným priateľom. Na konci traileru sme mohli vidieť, že bude stáť pred rozhodnutím – prezradiť svoje krytie alebo zabiť svoju lásku?

Superteroristi a armáda superhrdinov

Najťažšou úlohou The Boys bude aj tak zabránenie vzniku armády superhrdinov, ktorá by sa postavila superteroristom – umelo vytvoreným superľuďom, ktorí mali byť rovnocennými súpermi superhrdinov a za ktorých vznikom stál Homelander. Je vidieť, že The Boys v tejto úlohe len ťažko môže niečo zastaviť (a výnimkou nie je ani veľryba so superhrdinom The Deepom).

The Boys seriál
Zdroj: imdb.com

Nový oficiálny trailer na druhú sériu nám teda sľubuje minimálne toľko akcie, koľko sme videli aj v prvej série. Čo sa týka krvavých scén, mám pocit, že druhá séria predčí prvú a krv na obrazovkách uvidíme častejšie. Ak vás trailer na ďalšiu sériu nabudil, potešíme vás. Čakať na druhú sériu už dlho nebudeme, pretože prvých troch častí sa dočkáme už 4. septembra 2020.

Ako sa vám páčil trailer na druhú sériu? Tešíte sa už na september a seriál The Boys? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -