„Myslím, že mama s otcom sú špióni,“. Je tu prvý trailer na Spy Kids: Armageddon

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Spy Kids: Armageddon

Netflix nám prináša prvý trailer na Spy Kids: Armageddon. Ide o reboot známej série pre mladších divákov, ktorá vychádzala medzi rokmi 2001 až 2011 celkovo v štyroch filmoch. Teraz sa rovnaký režisér, Robert Rodriguez, rozhodol, že predstaví dvojicu súrodencov, ktorí sa musia stať špiónmi novej generácie.

Prináša tak aj úplne nové obsadenie. Tentoraz si brata a sestru zahrajú Connor Esterson a Everly Carganilla. Ich rodičmi budú Gina Rodriguez (Jane the Virgin) a Zachary Levi (Shazam!). Sú špiónmi v utajení, ktorí sa dostanú do problémov a musia byť zachránení.

Nová generácia mladých špiónov

Deti sa pritom vydajú na úlohu, pri ktorej nevedome pomôžu mocnému Hernému vývojárovi k tomu, aby vypustil najnebezpečnejší počítačový vírus. Ten mu umožňuje ovládať všetku technológiu na Zemi. Mladá dvojica dobrodruhov sa tak musí sama stať agentmi, aby zachránili nielen svojich rodičov, ale aj celý svet.

Opäť vidíme, že im k tomu pomôžu kreatívne vychytávky (aj s tým najviac rozkošným robotom na svete) či zaujímavé vozidlá. O jedinečnú akciu, v ktorej sa popiera gravitácia a iné fyzikálne zákony, tak núdza nebude. Nová generácia špiónov tak môže pobaviť nielen nového diváka, ale navodiť skvelý nostalgický pocit aj pre tých, ktorí so značkou vyrastali.

spy kids armageddon
Zdroj: kino-zeit.com

Užiť si ho môžu pôvodní aj noví fanúšikovia

Ostatne, to je presne cieľom režiséra, ktorý o tom hovoril v rozhovore pre portál People. Vyjadril sa o skvele fungujúcom obsadení a následne o zdieľaní filmu pre viaceré generácie. Povedal:

„Máme fakt zábavné obsadenie, Gina a Zachary Levi sú spolu tak skvelí. Noví Spy Kids Connor a Everly sú jednoducho magickí. Sú tak super talentovaní, že bola radosť sa na nich pozerať.
Počul som od viacerých rodín, ako si tieto filmy užívali vo viacerých etepách svojich životov. Veľa detí, ktoré malo rado pôvodné filmy, sú teraz sami rodičmi a môžu si užiť zdielať to so svojimi deťmi.“

To sa skutočne môže stať už o mesiac, pretože nám krátky trailer na Spy Kids: Armageddon odhaľuje aj dátum vydania. Na streamovacej službe si ho budú môcť užiť (staré aj nové) generácie 22. septembra.

Navodila aj vo vás ukážka na nové Spy Kids pocit nostalgie? Patríte medzi tých, čo obľubovali pôvodné filmy? Dáte šancu aj rebootu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -