James Bond na steroidoch. Akčná novinka s Henry Cavillom svojou brutalitou zahanbí aj Kingsmanov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Ministry of Ungentlemanly Warfare

Spoločnosť Lionsgate prináša prvý trailer na akčnú špionážnu komédiu The Ministry of Ungentlemanly Warfare. Na základe poburujúceho, no skutočného príbehu prichádza film o naozaj nekonvenčnej britskej jednotke počas Druhej svetovej vojny. Tak nekonvenčnej, že sa vláda musela tváriť, že o nej nevie. Uvidíme v nej nielen výborné herecké tváre, ale zárukou kvality je aj réžia od Guya Ritchieho, tvorcu Podfu(c)ku či Slušných chlapcov.

Snímka je založená na reálnych udalostiach, na prísne tajnej jednotke britskej vlády, za ktorú zodpovedal aj Ian Fleming, neskorší autor bondoviek. Tu si jeho (polo)fiktívnu verziu zahrá Cary Elwes. Má misiu na elimináciu nemeckých ponoriek, ktorá nesmie byť prevedená štandardným spôsobom. Ten sa naskytne pri výbere vojnového trestanca, ktorého stvárňuje Henry Cavill.

Skutočne nekonvenčná špeciálna jednotka

Má dať dohromady tím, ktorý sa vyberie na lov nacistov. Hneď však upozorňuje na to, že toto sa vládnym zložkám páčiť nebude. Ihneď zisťujeme, čo stojí za jeho slovami – nepriateľa likvidujú v rýchlych prestrihoch naozaj vo veľkých množstvách a často aj nekonvenčnými spôsobmi (útok na vojenský tábor s lukom).

Samozrejme by nemohlo ísť o film od Ritchieho, ak by aj scény neboli tvorené štýlovo. To nám dokazuje už v ukážke, keď sa krvavá montáž odohráva so skladbou Another One Bites the Dust od Queenu. Tento raz sa však k nemu ešte pripojil ako producent Jerry Bruckheimer, ktorého môžeme poznať zo série Piráti z Karibiku alebo Bad Boys.

Eiza Gonzales ministry of ungenlemanly warfare
Zdroj: Lionsgate

Hollywoodske esá v obsadení

Nedžentlmenskú jednotku s unikátnymi bojovými technikami si zahrajú skutočné esá Hollywoodu. Okrem Cavilla to bude Alan Ritchson, známy zo seriálu Reacher, Eiza Gonzáles, ktorú môžeme poznať napríklad z Baby Drivera, Henry Golding (Snake Eyes) alebo Alex Pettyfer.

Vojenská skupina, ktorá neskôr dala podklad aj známym Black Ops sa teda rozhodne nebude držať späť. Nepôjde o žiadnych zdvorilých Britov, ale poriadne nehanebné zoskupenie. Ich príbeh si budeme môcť pozrieť v kinách od 19. apríla.

Ako sa vám páči trailer na The Ministry of Ungenlemantly Warfare? Pozdáva sa vám skupina bojovníkov s nekonvenčnými metódami? Čo hovoríte na ich hereckých predstaviteľov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variey.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -