Prichádza prvá ukážka na Heart of Stone, špionážny triler s Gal Gadot

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvá ukážka na Heart of Stone s Gal Gadot

Od Netflixu prichádza prvá ukážka na Heart of Stone. Zo špionážneho trileru, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá Gal Gadot, prináša zábery z nakrúcania, komentáre hercov, ale aj scény zo samotného filmu. Zdá sa, že o akciu a napätie v tomto kúsku rozhodne núdza nebude!

Tvorcovia už skôr film popísali ako akýsi ženský zvrat pre značky Mission: Impossible alebo filmy s Jamesom Bondom. Zavedie nás do sveta medzinárodného zločinu, kde sa predstaví ostrieľaná agentka Interpolu Rachel Stone (aj z jej mena je slovná hračka s názvom filmu). Jej aktuálnym cieľom bude dostať najhľadanejšieho zlodeja umenia na svete.

Surový triler s reálnymi emóciami

Réžiu má na starosti Tom Harper. Ten je známy pre filmy Aeronauts či Wild Roses. Tiež sa podieľal na príprave filmu The Old Guard z produkcie Netflixu. K nemu napísal scenár Greg Rucka, ktorý je jeho autorom aj tu. Pri tom mu bude asistovať Allison Schroeder, ktorú môžeme poznať ako autorku scenárov pre Skryté čísla alebo Christopher Robin.

Gadot, ktorú môžeme veľmi dobre poznať ako Wonder Woman, nám sľubuje, že pôjde o poriadne surový akčný triler. Zároveň však dodáva, že si film zobral tak veľa realistickosti ako bolo možné, aby sme vedeli precítiť bolesť spolu s postavou.

heart of stone
Zdroj: hindustantimes.com

Ženský Bond bude mať kvalitné posily

Druhý komentár pridáva Alia Bhatt, bollywoodska hviezda, pre ktorú pôjde o veľký debut v Hollywoode. Svoje k filmu povie aj Jamie Dornar, ktorého môžeme poznať zo série Päťdesiat odtieňov. Na konci uvidíme aj Matthiasa Schweighöfera známeho z Army of the Dead a jeho prequelu Army of Thieves. Ako vidíme, na Heart má ťažké srdce (pun intended).

Ďalej si vo filme zahrajú Sophie Okonedo, Paul Ready, Jing Lusi, Angela Esposito, Jon Kortajarena či Matteo Cicconi. Videom nám služba poskytuje dostatok pohľadu na dynamickú akciu, ktorá sa bude vo filme odohrávať. Bližšie informácie však neprináša, potvrdzuje však, že sa snímky dočkáme budúci rok.

Páčila sa vám prvá ukážka na triler Heart of Stone? Budete si užívať Gal Gadot ako agentku Stone, ženskú verziu Bonda? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -