Matthias Schweighöfer a traja ďalší sa pripájajú ku Gal Gadot pre špionážny triler Heart of Stone

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Noví herci sa pridali ku Gal Gadot pre Heart of Stone

Už je to vyše roka, čo sme sa dozvedeli, že si filmová Wonder Woman pripíše do svojho repertoára aj špionážny triler. Gal Gadot sa má objaviť vo filme Heart of Stone, o ktorom sme mali iba skúpe informácie. Jeho produkcia údajne tento týždeň už začala a tak dostávame nové informácie o obsadení.

Samotný film je ešte dejovo opradený tajomstvom. Jeho tvorca ho však popísal ako kombináciu Mission: Impossible a ženskej verzie Jamesa Bonda. Týmto tvorcom je Greg Rucka. Známy je ako autor komiksov, pre Netflix však pripravil film The Old Guard. Aj táto snímka bude pre streamovaciu službu.

Ženský James Bond oznámil začiatok nakrúcania

Respektíve, Rucka k nemu vytvorí scenár. Pri tom mu bude asistovať Allison Schroeder, ktorú môžeme poznať ako autorku scenárov pre Skryté čísla alebo Christopher Robin. Réžiu má na starosti Tom Harper. Ten je známy pre filmy Aeronaust či Wild Roses, ale pripravoval aj práve spomenuté The Old Guard.

Podľa Instagramového profilu Gadot už nakrúcanie začalo. Herečka si zahrá hlavnú úlohu, agentku menom Rachel Stone (z jej mena pochádza aj názov filmu). Pridali sa štyria noví herci, nie je však známe aké postavy v chystanej snímke stvárnia. Prvým z nich je Matthias Schweighöfer, ktorého môžeme poznať z filmov Army of the Dead a jeho prequelu Army of Thieves. Okrem toho si zahrá aj v chystanej športovej dráme The Swimmers.

novi herci heart of stone
Zdroj: irishcinephile.com

Nikto zo štvorice nie je nováčikom

Ďalšou je Sophie Okonedo, ktorú môžeme aktuálne vidieť v kinách vo filme Smrť na Níle. Okrem toho ju môžeme poznať z drámy Hotel Rwanda alebo netflixovského seriálu Ratched. Treťou je Jing Lusi, ktorá je známa ako Amanda Ling zo Šialene bohatých aziatov. Okrem toho prepožičala hlas viacero animovaným postavičkám, najbližšie bude Black Tiger v seriáli Jade Armor na Cartoon Network. Posledným nováčikom je tu britský herec Paul Ready, známy z úspešných seriálov Terror alebo Motherland.

Gal Gadot film Heat of Stone aj produkuje okrem toho, že v ňom hrá hlavnú úlohu. Už skôr preto ona sama oznámila dvoch hercov, ktorí si po jej boku zahrajú. Ním je hviedza Päťdesiatich odtieňov, Jamie Dornar a bollywoodska star Alia Bhattm, pre ktorú pôjde o veľký debut v Hollywode. A po boku takýchto hercov je to poriadny debut! Akékoľvek ďalšie detaily o filme známe nie sú, tak dúfajme, že nám ich s pribúdajúcimi dňami nakrúcania budú odhaľovať.

Ste zvedaví na film Heart of Stone, v ktorom si Gal Gadot zahrá špičkovú agentku? Čo hovoríte na hercov, ktorí pribudli do hereckého obsadenia? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -