Hororová robotická bábiky slávi úspechy. Pokračovanie M3GAN 2.0 tak už má aj dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Už poznáme dátum pre M3GAN 2.0

Je to oficiálne, robotickú bábiku, ktorá ešte stále ovláda kiná po celom svete, sme nevideli naposledy! Súčasný horor slávi úspechy a tak nič nebránilo štúdiu Blumhouse, aby nielen potvrdili pokračovanie, ale hneď pre neho stanovili aj dátum premiéry. Tak nám je teraz známe, kedy uvidíme M3GAN 2.0.

Skratka mena sa dá rozlúštiť ako Model 3 Generatívny Android. Ide o bábiku, ktorá bola naprogramovaná tak, aby sa stala najlepším spoločníkom dieťaťa. Vie počúvať, učiť sa a tak sa stavia do role mentora aj priateľa, kamaráta na hranie aj ochrancu. Takto sa snaží jedna z hrdiniek, Gemma (Allison Williams), zabiť dve muchy jednou ranou.

trailer m3gan
Zdroj: geektyrant.com

Robotická bábika chráni za každú cenu

Dostala totiž po nehode do starostlivosti svoju neter Cady (Violet McGraw). Nevie, ako tento svoj nový život spojiť s úlohou vývojárky robotov. Tak prichádza na scénu animatronická postavička. Tá však zoberie ochranu 8-ročného dievčaťa až príliš doslovne, čo smeruje k nemalému množstvu krvavých momentov a pribúdajúcich tiel.

Snímke sa v kinosálach darí mimoriadne dobre, doteraz si priniesla z kás 91 miliónov dolárov. S jej rozpočtom 12 miliónov ide o jednoznačný zisk. Okrem námetu ďalšej hororovej bábiky ľudí pred plátno láka aj ďalší fakt. Film je prvou spoluprácou dvoch súčasných ikon v tomto žánri – Jamesa Wana (s jeho produkčnou spoločnosťou Atomic Monster) a Jasona Bluma.

M3GAN James Wan, Jason Blum
Zdroj: thehollywoodreporter.com

Nápad na dvojku bol ešte pred uvedením jednotky

Druhý z nich prezrádza, že mali nápad na prinesenie dvojky ešte pred tým, ako mala jednotka premiéru. V rozhovore s portálom Collider uviedol:

„Keď som videl prvý film, tak sme hneď mali pocit, že by pokračovanie mohlo fungovať. Tak sme porušili naše hlavné pravidlo a začali sme o ňom hovoriť ešte pred tým, ako bola jednotka vydaná. Cítil som sa nabudený, že sme dávali dvojke podobu oveľa skôr ako zvykneme.“

Opäť jej bude patriť január v kinách

Samozrejme, obaja tvorcovia sa tak vracajú k druhej časti. Jasný je aj návrat dvoch hlavných predstaviteliek. Okrem toho sa vracajú aj Amie Donald, ktorá bábke poskytla pohyby na animáciu a Jenna Davis, ktorá zase bola jej hlasom. M3GAN 2.0 bude opäť jedným z prvých filmov v kinách o dva roky, premiéru má stanovenú na 17. januára 2025.

Videli ste horor M3GAN? Zaujal vás a páčil sa vám jeho námet? Ste radi, že príde pokračovanie, ktoré má už aj stanovený dátum premiéry? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -