David Leitch potvrdil, že pre film Nikto sa už chystá pokračovanie. Kto všetko sa vráti?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nikto už chystá pokračovanie

David Leitch je osobou, ktorú zrejme netreba predstavovať. Podieľal sa na Johnovi Wickovi, priniesol filmy ako Atomic Blonde či Deadpool 2. Jeho najnovšia snímka Bullet Train pôjde do kín už tento týždeň. V rámci rozhovorov okolo nej priniesol aj ďalšiu prekvapivú správu – pre film Nikto sa už chystá pokračovanie.

Film predstavil Boba Odenkirka ako bežného tatka z predmestia. To však až do momentu, keď sa párik bezvýznamných zlodejov rozhodne vykradnúť jeho dom. Zapletá sa do veľkej série zločinu, v ktorej prichádza ako vražedná mašina v podobe jedného muža (jednoducho, ako staršia a usedenejšia verzia Johna Wicka).

film nikto
Zdroj: variety.com

Úspech aj otvorený koniec znamenajú druhú časť

Stal sa kritickým aj diváckym úspechom a priniesol tržby do kás popandemických kín. Navyše, potitulková scéna, ktorú sme tam dostali, nám jasne ukazovala, že Hutch Mansell sa rozhodne nechystá preč zo sveta zabijakov. Preto bol predpoklad na dvojku naozaj veľký.

Teraz ho však potvrdzuje Leitch, ktorý pôsobil ako producent pri prvej časti. Režisérom bol Ilya Naishuller, ruský hudobník a filmár, ktorý priniesol aj akčný hit z pohľadu prvej osoby, Hardcore Henry. Scenáristom bol Derek Kolstad, ktorý už v minulosti nevyvracal, že by pokračovanie priniesli. Dokonca sa vyjadril, že už by mal v hlave aj úvodné scény.

nikto christoper lloyd rza
Zdroj: catholicnews.com

Režisér, scenárista a producent vojdú do štúdia…

Teraz však prichádza poriadne potvrdenie aj od Leitcha. V rozhovore pre portál Collider, ktorý bol primárne kvôli Bullet Train, sa pýtali aj či sa teda chystá tento film. Odpovedal:

„Plnou parou vpred. Sme v procese písania scenára a máme pri tom veľké množstvo zábavy. Bol to pre nás zásah, štúdio milovalo výsledok, tak sa to deje. Myslím, že sa to deje tak rýchlo, ako sa to len diať môže. Určité cesty sú nepopierateľným zážitkom pre všetkých zúčastnených. A toto bola jedna z nich. Všetci sa chceme vrátiť a hrať sa na tom piesočku, chceme vidieť Boba ako znova prinesie tú postavu k životu.“

Záujem majú aj niektorí herci

Film Nikto teda prinesie pre svoje pokračovanie rovnakého režiséra, scenáristu a samozrejme teda aj producenta. Odenkirk ešte nie je jasný, ale pokračovanie by bez neho nebolo ono. V každom prípade je ale odhodlaná sa vrátiť Connie Nielsen, ktorá hrala Beccu, manželku hlavného hrdinu.

V skoršom rozhovore, ktorý tiež viedla s portálom Collider uviedla, že sa iste vráti. Vo filme by ale chcela vidieť viac jej minulosti s Hutchom, pokojne aj na úkor činov, ktoré vykonal s jeho otcom (Christopher Lloyd) a bratom (RZA).

Ste radi, že uvidíme film Nikto 2? Čo hovoríte na správu, že sa vracajú tvorcovia aj niektorí z hercov? Myslíte si, že si rolu zopakuje aj Odenkirk? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -