Potvrdili nám práve Oscar Isaac a tvorca seriálu cez TikTok druhú sériu Moon Knighta?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Druhá séria Moon Knight potvrdená cez TikTok?

Druhá séria seriálu Moon Knight je rozhodne niečo, čo by si diváci priali. Tá jedna sa nachádza na popredných miestach rebríčkov obľúbenosti medzi projektami na Disney+ z Marvel filmového univerza. Oscar Isaac v nej navyše perfektne zvládol hrdinu s viacerými osobnosťami.

Počas série stvárňoval Stevena Granta a Marca Spectora, slúžiacich egyptskému bohovi Khonshu. Od neho pochádzala superhrdinská sila. Po všetkých udalostiach a zdanlivom skončení ako avatar tohto boha prišlo v potitulkovej scéne finálnej epizódy k veľkému odhaleniu. Prišlo tretie alter ego, na ktoré všetci čakali – Jake Lockley.

moon knight jake lockley
Zdroj: screenrant.com

Po cliffhangeri čakáme na ďalšie príbehy

Takýto cliffhanger samozrejme zostával s otázkami, kde bude príbeh pokračovať. Vieme, že sa chystá nadprirodzená súčasť MCU, ktorá sa bude budovať aj v Halloweenskom špeciáli či filme Blade. Ťažko však povedať, kam by mohol zapadať Moon Knight.

Marvel viacero ich seriálov obnovil hneď alebo o nich priniesol aktualizáciu. Príkladom môže byť Loki, ktorého nakrúcanie práve prebieha či animované What If…?, ktorého ďalších 9 epizód si pozrieme začiatkom budúceho roka. O ďalších častiach superhrdinu so základom v egyptskej mytológii nepadlo ani slovo.

@hayaattiaaa

Since y’all have been asking #oscarisaac #mohameddiab #moonknight

♬ original sound – haya

Prezrádzajú nám to videom

Tak sa treba spoliehať na iné zdroje. A takým teraz môže byť aj… TikTok?! Len sa však na to pozrime – užívateľka hayaattiaaa nahrala video, v ktorom sa nachádza na lodi s Mohamedom Diabom, režisérom seriálu a Oscarom Isaacom.

Ich rozhovor vyzerá nasledovne:

„Otázka, nad ktorou každý uvažuje: Je tu druhá séria?“

Diab: „Moon Knighta?“

Isaac: „Prečo by sme inak boli v Káhire?“

Nabádajú režisér a herec štúdio?

Ešte väčším ťahákom je fakt, že video prezdieľal aj Diab na svojom Twitteri. Napísal k nemu jednoducho iba „Druhá séria Moon Knight?“. Otáznik by mohol znamenať, že z ich strany môže ísť o úprimný záujem, ktorý sa snažia vzbudiť aj u štúdia.

Je teda otázne, či už ju potvrdili a má sa chystať, alebo takto chcú vzbudiť u fanúšikov ešte väčší záujem a tak lobovať u Disney. Na Comic-Cone nám totiž v paneli Marvel neuviedol seriál do Fázy 5, ktorú odhalili. Možno Fáza 6? Tam máme ešte dostatok voľného miesta.

Chceli by ste aj vy ďalšie epizódy Moon Knighta? Patrí medzi vaše obľúbenejšie projekty v rámci MCU? Myslíte, že toto video znamená potvrdenie druhej série? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -