Johnny Depp si našiel novú priateľku! Je to právnička, ktorá vyhrala prípad proti jeho ex?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Johnny Depp má nový vzťah

Po takmer mesiacoch špekulácií vyšiel herec na verejnosť – Johnny Depp má nový vzťah. V tomto čase bol ostro a starostlivo mnohými sledovaný jeho súd s bývalou manželkou Amber Heard. Obvinila ho z domáceho násilia a opakovaného napádania. Počas prípadu ho zastupovala Camille Vasquez.

Vyzeralo to tak, že dvojica si náramne rozumie. To však obhajkyňa odôvodnila tým, že s hlavnou hviezdou Pirátov z Karibiku sa priatelí už 4 a pol roka. Povedala, že ak hovorí o tom, že „sú si blízki“, tak tým mala na mysli celý tím, ktorý pracuje na prípade. Dohady o ich vzťahu označila za „neprofesionálne“ a dokonca „sexistické“.

johnny depp camille vasquez
Zdroj: thenews.com.pk

Dohady okolo Camille Vasquez

To však nezabránilo ľuďom, ktorí sledovali prípad, aby vo svojich predpokladoch pokračovali. Tie sa ešte umocnili, keď Vasquez pomohla súdny prípad vo Virginii vyhrať. Je teda táto zástupkyňa práva novou priateľkou 59-ročného herca?

Je pravda, že jeho novým milostným záujmom je právnička, nejde však o Camillu Vasquez. Na verejnosti sa ukázal s Joelle Rich. Tá ho zastupovala ešte na predošlom prípade v roku 2016 vo Veľkej Británii. Tento proces však prehral, zdá sa však, že rozhodne na svoju obhajkyňu ťažké srdce nemá. Počas prípadu v USA nebola súčasťou tímu, bola tam však, aby „vyjadrila svoju podporu“.

Joelle Rich
Zdroj: sportskeeda.com

Je to právnička z predošlého prípadu

Rich je vydatá, avšak žije od svojho manžela oddelene. Majú v procese prebiehajúce rozvodové konanie. Zo svojho vzťahu majú dve deti, ktoré majú aktuálne v striedavej starostlivosti. Do svojho pracovného portfólia zaradila aj moderné spôsoby – obhajuje klientov aj voči ich očierňovaniu a nechcenej publicite v tlači či na sociálnych médiách.

Zdá sa, že nielen profesionálny život herca tak naberá nový smer. Veľmi dobre ho môžeme poznať nielen ako Jacka Sparrowa, či pre tak ikonické postavy ako Nožnicovoruký Edward či Šialený klobúčnik. Okrem hrania francúzskeho kráľa Ľudovíta XV. si sadne aj na režisérku stoličku pre životopisný film o talianskom umelcovi Modiglianim. A teraz sa začína obracať aj jeho súkromný život, keď má Johnny Depp nový vzťah.

Čakali ste, že by mohol Depp skončiť s právničkou zo svojho prípadu z Británie alebo ste si mysleli, že skončí s Vasquez? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: pagesix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -