Na súde s Amber Heard boli prezradené spoilery z filmu Aquaman 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Prezradili na súde spoilery k Aquaman 2?

Prebiehajúci súdny proces medzi Amber Heard a Johnnym Deppom vám iste nemusíme bližšie predstavovať. Pôvodne obvinený herec z filmov ako Piráti z Karibiku či Alica v krajine zázrakov sa ukázal ako obeť a veci hrajú v jeho prospech. Preto je aj kariéra jeho ex-manželky v ďalšom DC filme neistá. A možno sme sa teraz kvôli kauze dozvedeli spoilery z filmu Aquaman 2.

Minulý týždeň herečka prišla s tvrdeniami, že spoločnosť Warner Bros. ju aj napriek už podpísanej zmluve nechcela do filmu zahrnúť. Samotné štúdio informáciu poprelo s odôvodnením, že jediný prípad bol, že dostala viacero verzií scenára, aby neprezradila deje. Avšak počas prebiehajúceho súdu zredukovali jej čas v pokračovaní.

aquaman amber heard
Zdroj: insider.com

Svedkyňa hovorí o snahe ublížiť herečke

Bývalá hollywoodska producentka Kathryn Arnold vystupovala ako svedok v prospech Heard. Riešila aj zníženie času jej úlohy Mery na menej ako 10 minút vo filme Aquaman a stratené kráľovstvo. Nadviazala na jej tvrdenia z minulosti, že medzi Amber a Jasonom Momoom nie je dostatočná chémia a to bolo dôvodom, prečo ju chceli od filmu „vykopnúť“.

Ďalej uviedla, že sa Heard intenzívne venovala prípravám na film a tvrdo trénovala na akčné sekvencie. To je pravdou, pravidelne na svoje sociálne siete pridávala príspevky z takýchto tréningov. Odstrihnutie týchto scén a nedoručovanie nových scenárov považuje za krok a snahu herečke ublížiť.

sud kathryn arnold
Zdroj: totallythebomb.com

Heard pôvodne videla iný scenár

K filmu sa vyjadrila takto a prišla s nasledujúcim záverom:

„Podľa slečny Heard, keď čítala prvý scenár k Aquamanovi 2, tak mala vo filme silný romantický príbeh – mali sa zobrať, mali mať dieťa. Tiež mala skvelé akčné sekvencie. Bola veľmi dominantne zastúpená v scenári k Aquamanovi 2, keď ho prvý raz čítala. Myslím, že teraz bude ešte počas prvého dejstva filmu nejako zranená. Neviem presne, držím sa toho, čo mi slečna Heard povedala, ale skončí v nemocnici pri začiatku filmu. Vráti sa až ku koncu, keď sa majú veci rozuzliť. Ale všetky interakcie s Momoom a všetky akčné scény, tie sú preč.“

Akčné sekvencie sú preč, romanca je preč

Môže teda byť, že nám Arnold prezradila spoilery k filmu Aquaman 2. Už od začiatku jeho produkcie kolovali internetom dohady o tom, či budú mať Mera a Arthur dieťa. Zdá sa, že to naozaj bolo pôvodne súčasťou scenára. Avšak rovnako to vyzerá tak, že v ňom bolo spravených viacero zmien. A tie súvisia práve s okresaním času Amber Heard.

To, že bude zranená a skončí v nemocnici, by bol od filmárov šikovný spôsob, ako jej dať naozaj menej priestoru vo filme samotnom. Nebude sa teda zúčastňovať akčných scén, ani žiadna romantika sa konať nebude. Fanúšikovia by si síce želali jej úplne odstránenie z DC sveta, toto je však zrejme dobrým kompromisom, ktorý môžu dostať.

Ide podľa vás o spoilery z filmu Aquaman 2? Páči sa vám takýto spôsob obmedzenia času herečky? Čo hovoríte na fakt, že pôvodne mali mať Mera a Arthur dieťa či deti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -