Bude Amber Heard úplne odstránená z filmu Aquaman 2? Informácie zo súdu a od štúdia sa odlišujú

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Amber Heard úplne preč z filmu Aquaman 2?

Mnoho ľudí po celom svete si praje, aby bola Amber Heard úplne odstránená z filmu Aquaman 2. Dôkazom je aj online petícia za to, aby sa tak stalo, ktorá k dnešnému dňu nazbierala už 4,2 milióna podpisov. Štúdio jej čas okresalo, podľa jej slov ju úplne vyradili.

Herečka stvárňuje v DC filmovom svete postavu menom Mera. Prvý raz si ju zahrala vo filme Justice League a následne sa objavila v sólovke Aquamana po boku Jasona Momou. Od začiatku sa hovorilo o tom, že jej zmluva bola podpísaná na tri filmy a tak sa automaticky predpokladalo, že sa objaví aj v pokračovaní.

amber heard vo filme aquaman 2
Zdroj: thedirect.com

Súd zásadne mení situáciu

Dobre známou informáciou je aj fakt, že už vyše mesiaca prebieha súdny proces s jej bývalým manželom, Johnny Deppom. Obvinila ho z opakovaného domáceho násilia. Avšak podľa pribúdajúcich dôkazov a výpovedí to vyzerá skôr tak, že opak je pravdou.

Po začatí obvinení to znamenalo rýchly koniec pre Deppovu kariéru. Bol vyradený spoločnosťou Warner Bros. a v sérii Fantastické zvery ho nahradili Madsom Mikkelsenom. Stopku mu dalo aj Disney a nechceli ho ďalej ako Jacka Sparrowa v sérii Piráti z Karibiku. Producent je teraz pripravený ho do nej privítať naspäť, avšak samotný Depp sa vyjadril tak, že za žiadnych okolností sa k nej nevráti.

johnny depp amber heard sud
Zdroj: cnn.com

Štúdio voči nej zaujaté?

Preto fanúšikovia momentálne požadujú, aby bola odstavená kariéra Amber Heard. Vzhľadom na získané okolnosti ju štúdio Warner Bros. úplne neodstránilo z pokračovania filmu s podtitulom Stratené kráľovstvo, iba okresali jej čas na menej ako 10 minút. Herečka však na súde uviedla veľmi prekvapivú informáciu.

Uviedla, že štúdio je voči nej zaujaté a aj napriek tomu, že s nimi mala zmluvu na tri filmy, tak ju do pokračovania nezahrnuli ešte pred začatím nakrúcania. Musela vraj tvrdo bojovať za to, aby sa vôbec dostala do filmu a aby bol jej kontrakt ponechaný. Preto si nemôže byť istá, či ju z filmu nechcú úplne vymazať.

aquaman amber heard
Zdroj: insider.com

Mala viacero verzií scenára

Zástupcovia štúdia však túto informáciu uviedli ako chybnú a potvrdili, že s Amber Heard pre film Aquaman 2 od začiatku počítali. Avšak dostala viaceré verzie scenára a v niektorých z nich sa neuvádzala. Bolo to však z dôvodu, aby sa k nej nedostali informácie, ktoré by mohla prezradiť alebo neboli relevantné pre jej postavu.

Mala mať síce kratší čas ako v prvom filme, avšak stále ho tam mala dostatok. Teraz jej čas zredukovali na iba desiatku minút. Herečka tvrdí, že kvôli zaujatosti a nesympatiám voči jej osobe pochybuje, že pri týchto ťažkostiach zostane vo filme. Tak nám zostáva asi jedine čakať na oficiálne vyjadrenie štúdia. Alebo možno až na film samotný. Aquaman a stratené kráľovstvo má stanovenú premiéru na 17. marca 2023.

Ste jednou z tých osôb, ktoré by si priali, aby bola Amber Heard úplne odstránená z filmu Aquaman 2? Alebo práve naopak, myslíte si, že by tam mala riadne zostať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -