Jonah Hill by bol ochotný spraviť film Superbad 2. Má to však jeden veľký háčik

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Mohlo by vzniknúť Superbad 2?

Ak ste niekedy očakávali film Superbad 2, máme pre vás dve správy. Väčšinou sa začína tou zlou, my začneme opačne. Jonah Hill, ktorý hral jednu z hlavných úloh, by bol ochotný viesť pokračovanie. Avšak horšou správou by bolo, že je za tým veľký háčik.

V rozhovore pre W Magazine povedal, že pokračovanie by mohlo pokojne byť. Nedočkáme sa ho ale ešte nejaké (aspoň) 4 dekády. Pretože by ho spravil až v prípade, že by mali herci nad 80 rokov. Povedal to takto:

„Nikomu som nedal návrh. Chcem to, až keď budeme mať nejakých 80 rokov. Akože, Superbad so starými ľuďmi. Budeme v domove dôchodcov, naše polovičky po smrti -a uvedomíme si tým, že sme opäť single. Tak by to malo byť a tak to chcem spraviť.“

Nie všetci by boli za

Superbad z domova dôchodcov je prinajmenšom… zaujímavý nápad. Avšak v rozhovore bolo poznať, že Jonah Hill si za svojim názorom stojí a nemieni ho meniť a prinášať pokračovanie skôr. Kto vie, čo by si mysleli jeho hereckí kolegovia a či by boli ochotní na pokračovanie vôbec pristúpiť.

Napríklad jeden z hercov, Seth Rogen sa už nejakú dobu vyjadruje, že toto nie je jeden z projektov, na ktorom by pracoval a chcel by sa k nemu vrátiť. Nie, že by sa mu na ňom zle pracovalo, ale podľa neho je perfektný aký je. Na výsledok je podľa vlastných slov hrdý a pôvodný diel nepotrebuje vylepšenie. Vie o tom, že aj tínedžeri v dnešnej dobe ho pozerajú. A ako povedal v rozhovore pre LadBible v roku 2020, ak by sa dialo, bol by „zhrozený, že sa to môže len do**bať“.

seth rogen superbad
Zdroj: vanityfair.com

Klasika by sa meniť nemala

Pravda, klasika z roku 2007 od Grega Mottolu má nezameniteľné čaro. Komédia predbehla svoju dobu a síce hovorí jednoduchý príbeh tínedžerov, ktorí sa snažia prísť o panictvo (a zistia, že to vôbec nie je jednoduché), nepôsobí hlúpo ani primitívne. Je napakovaná vtipnými momentami a mnohými, s ktorými sa vedia (aj naši) pubertiaci stotožniť. Navyše v ňom začínalo viacero súčasných hollywoodskych hercov.

Jedným z nich je napríklad aj Christopher Mintz-Plasse, ktorý hral postavu menom McLovin. On je tiež podobného názoru, že Superbad 2 nie je film, ktorý by mal vznikať. Podľa neho by ho mali nechať, pretože by to pokazilo originál. Sám si nemyslí, že tvorcovia originálu by sa ho chceli dotknúť. Ak by ho chceli prerobiť, tak jedine reboot so ženskými postavami, ako je teraz zvykom.

Christopher-Mintz-Plasse-as-McLovin-in-Superbad
Zdroj: screenrant.com

Takže je naozaj otázne, nakoľko by bola myšlienka pokračovania filmu Superbad reálna. Keď aj o 40 rokov. Viacero hercov by sa vrátiť nechcelo, ďalší sa k tomu nevyjadrili. Takže to zrejme zostane pri nápade, ktorý Jonah Hill nosí v hlave.

A čo vy? Chceli by ste film Superbad 2 alebo by podľa vás pokazil originál? Mohol by vzniknúť podľa myšlienky Jonaha Hilla? Dajte nám vedieť vaše názory v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -