John Cena a Alison Brie si zahrajú v akčnej komédii Freelance od režiséra 96 hodín

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

John Cena vo filme Freelance

Alison Brie a John Cena si zahrajú spolu v akčnej komédii s názvom Freelance. Prinesie ju režisér Pierre Morel, ktorý stojí za akčnými hitmi ako Okrsok 13 alebo 96 hodín, aspoň jeho prvá časť. V posledných rokoch priniesol snímky Gunman: Muž na odstrel alebo Anjel pomsty.

Posledné dva menované totiž riešil vo vlastnej produkcii. Zrejme sa však dostal opätovne do pozornosti Hollywoodu, pretože za Freelance sa postaví štúdio AGC vedené Stuartom Fordom. Zo štúdia Sentient sa na produkcii budú podieľať Renee Tab a Christopher Tuffin. O scenár sa postará Jacob Lentz.

96 hodin
Zdroj: consequence.com

Bývalý vojak a mladá novinárka pri vojenskom prevrate

Ten hovorí o bývalom príslušníkovi špeciálnych vojenských síl, ktorý chce uniknúť zo svojho fádneho života. Prijme preto prácu na ochranu mladej novinárky. Tá totiž chce nakopnúť svoju kariéru tak, že povedie rozhovor s diktátorom.

Počas interview sa ale veci poriadne pokašlú. V jeho strede totiž prebehne v krajine vojenský prevrat. Nesúrodá dvojica bude musieť spolu s diktátorom uniknúť do džungle. V nej musia prežiť vojakov, ktorí ich prenasledujú, zvieratá, ktoré sa ich pokúšajú uloviť a najhoršiu vec zo všetkých. Seba navzájom.

john cena alison brie
Zdroj: screenspy.com

Obaja majú za sebou bohaté skúsenosti

Bývalého vojaka si neprekvapivo zahrá práve Cena. Toho sme mohli vidieť napríklad v poslednom Rýchlo a zbesilo a zahral si aj dôležitú postavu v minuloročnom The Suicide Squad: Samovražedná misia. Dokonca z nej vznikol aj samostatný seriál Peacemaker, ktorý sa aktuálne vysiela na HBO Max.

Naopak, úlohu mladej novinárky stvárni Alison Brie. Svoju kariéru naštartovala v úspešnom komediálnom seriáli Community a nedávno si hlavnú rolu získala v dráme zo ženského wrestlingu – GLOW. Za tú si dokonca zaslúžila aj nomináciu na Zlatý glóbus.

alison brie john cena
Zdroj: downloadhub.today

Nakrúcanie sa má začať čoskoro

Zatiaľ ešte nie je známe, kto doplní dvojicu Alison Brie a John Cena pre film Freelance. Obsadenie pre postavu diktátora ešte nepoznáme, rovnako ako dátum kedy by mala byť snímka vydaná. Zatiaľ jediná dostupná a potvrdená informácia je, že by nakrúcanie malo začať onedlho v juhoamerickej Kolumbii.

Ako sa vám pozdáva premisa na akčnú komédiu Freelance? Páči sa vám aj obsadenie do hlavných úloh? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -