Strelený DC seriál Peacemaker s Johnom Cenom dostal prvý trailer a dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Peacemaker – trailer a dátum vydania

Udalosť DC FanDome predstavila prvý trailer na pripravovaný seriál Peacemaker. Seriál bude mať osem epizód a vyjde na HBO Max 13. januára 2022. Hlavnej úlohy sa zhostil svetoznámy John Cena.

Postava Christophera „Peacemakera“ Marksa sa objavila v projekte The Suicide Squad: Samovražedná misia od tvorcu Jamesa Gunna. James Gunn pracoval aj na pripravovanom seriáli, pričom napísal všetky epizódy a režíroval päť z nich.

Obsadenie

Medzi ďalších hercov patrí Danielle Brooks (Adebayo), Jennifer Holland (Emilia Harcourt) Steve Agee (Economos), Freddie Stroma (Vigilante), Chukwudi Iwuji (Murn) a Robert Patrick ako Peacemakerov otec Auggie Smith.

V traileri Peacemaker spozná skupinu nových agentov, ktorí potrebujú jeho pomoc so zničením záporákov. Spoznáme jeho nového kamaráta Vigilanteho. Seriál sľubuje veľa akcie a ešte viac vtipov. Viac sa dozviete v traileri vyššie.

Tešíte sa na nový seriál Peacemaker? Ako sa vám pozdáva trailer? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com, polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -