Helen Mirren sa pridala k obsadeniu filmu Shazam! Fury of the Gods. Dokonca si tam zahrá záporáčku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Helen Mirren vo filme Shazam! Fury of the Gods

Veľké komiksové filmy sa stávajú čoraz populárnejšími, o tom nie je pochýb. A jasným znamením je to, že lákajú k svojmu obsadeniu aj čoraz väčšie mená. Jedno pokračovanie z dielne DC si teraz získalo herečku, ktorá sa hrdí titulom dáma (oficiálny britský titul). Helen Mirren sa pridala k obsadeniu filmu Shazam! Fury of the Gods.

Pridala sa tak k už známemu hereckému obsadeniu, ktoré je skutočne rôznorodé. Logicky sa v hlavnej úlohe Billyho vráti Zachary Levi aj jeho „menšia“ verzia, Asher Angel. Podobne to bude aj s jeho súrodencami – Fredyho si zahrá Jack Dylan Grazer a Adam Brody, Eugene Ian Chen a Ross Butler, Pedra Jovan Armand a D.J. Cotrona, Darlu Faithe Herman a Meagan Good, a Mary budú hrať Grace Fulton a Michelle Borth. Zatiaľ v neznámej roli sa má objaviť aj Rachel Zegler.

Shazam_Family
Zdroj: dcextendeduniverse.fandom.com

Sila šiestich postáv gréckej mytológie

Shazam! Fury of the Gods bude pokračovať s príbehom tínedžera Billyho (a jeho nevlastných súrodencov). Ten sa po vyslovení magického slova „SHAZAM!“ zmení na superhrdinské alter ego práve s týmto menom. Dostane tak silu šiestich postáv mytológie – múdrosť Šalamúna, silu Hercula, Diovu moc, odvahu Achillesa, rýchlosť Merkúra a Atlasovu výdrž.

A práve Atlas by mal figurovať značne aj v príbehu druhej časti, o ktorej zatiaľ veľmi nevieme. Isté je však, že sa tam objaví. Tento Titán z gréckej mytológie mal v komiksoch už viacero podôb. Zatiaľ nie je isté ani to, ktorá sa objaví, ale malo by zrejme ísť o jeho stvárnenie z roku 1975, o ktoré sa postaral legendárny Jack Kirby.

dc atlas
Zdroj: pinterest.com

Atlas a jeho dcéra vytvorená pre filmový svet

Oveľa dôležitejšia však bude postava jeho dcéry, ktorá bude záporáčkou pre tento film (alebo jednou z nich). Jej meno je Hespera a ide o originálny charakter vytvorený pre filmový svet, pretože sa nevyskytuje na stránkach komiksov. A práve toto je rola, ktorú stvárni Helen Mirren vo filme Shazam! Fury of the Gods.

Hnev bohov teda musí byť skutočne obrovský, keď dokázali prilákať aj herečku takého kalibru. Ide skutočne o pozoruhodnú dámu a už teraz sme zvedaví ako stvárni zápornú stranu v pokračovaní tohto superhrdinského filmu. Iste bude skvelá! V každom prípade budeme pozorne sledovať každé ďalšie informácie o filme a čakať, kým nám o ňom povedia viac.

Prekvapila vás správa, že bude herečka Helen Mirren vo filme Shazam! Fury of the Gods? A čo hovoríte na to, že tam stvárni zápornú postavu? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -