Nové obrázky z Black Panther 2 ukazujú zoskupenie hrdinov, záporákov aj poriadny náhľad na oblek Ironheart

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Promo obrázky z filmu Black Panther 2

Návrat do Wakandy očakávame už počas novembra. Nakoľko sú informácie stále pomerne skromné, očakávame, že ich prinesú viac počas udalosti D23 Expo, ktorá sa bude konať počas víkendu. Mohli by tam ohlásiť nový trailer, či dokonca nového držiteľa titulu. Zatiaľ nás však môže potešiť, že prichádzajú obrázky z filmu Black Panther 2, ktoré ukazujú zoskupenie hrdinov, záporákov či poriadny náhľad na Riri Williams.

Postava bola skvele stvárnené Chadwickom Bosemanom, ktorý nás predminulý rok opustil po prehranom boji s rakovinou. Odvtedy sa húta, kto bude novým Black Pantherom. Túto informáciu stále nemáme, musíme tak čakať až na vydanie filmu alebo informácie od štúdia.

Black Panther Wakanda Forever
Zdroj: thedirect.com

Kým prinesú nové informácie na D23…

V dňoch 9. až 11. september, teda počas tohto víkendu, sa bude konať udalosť od spoločnosti Disney. Na nej vždy odhaľujú veľké novinky od svojich značiek, očakávame teda aj novinky ohľadom Black Panther: Wakanda Forever. Naposledy sme dostali krátky trailer, ktorý prišiel z Comic-Conu.

Videli sme, ako Wakanďania bojujú proti novému nepriateľovi. Ním by mali byť Atlantíďania alebo ako niektoré zdroje uvádzajú, tento národ bol pozmenený na stredoamerickú kultúru. Po novom by mali vo filmovom svete Marvelu vystupovať ako Talocania. Stále však s ich príznačným lídrom, ktorým je Namor the Sub-Mariner.

…tak dostávame nové náhľady na postavy

Užívateľ @MCU_Facility zdieľala na Twitteri tri nové obrázky, ktoré sú propagačné k chystanému filmu. Na prvom z nich vidíme štvoricu veľkých hrdinov. Nimi sú Okoye v podaní Danai Guira, Shuri, ktorú hrá Letitia Wright a Nakia v podaní Lupity Nyong’o s novým oblekom. Nad nimi je ešte vodca kmeňa Jabari, teda M’Baku, ktorého hrá Winston Duke. Sú očividne pripravení na boj.

To je kľúčové tvárou v tvár novým súperom, ktorých vidíme na ďalšom obrázku. Nachádzajú sa tu Talocaňania – Tenoch Huerta ako Namor, Mitzi Mabel Cadena ako Namora a ich pravá ruka Attuma. Jeho si zahral Alex Livinalli.

Black Panther 2 záporáci
Zdroj: thedirect.com

Poriadny pohľad na oblek Ironheart

Obrázky z filmu Black Panther 2 nemôžu byť ani bez novopredstavenej hrdinky. Kým dostane vlastný seriál, tak Riri Williams a.k.a. Ironheart debutuje práve vo Wakande. Zahrá si ju Dominique Thorne. Ukazuje nám prvý zo svojich technicky vyvinutých oblekov s príznačným názvom Mark I, teraz v plnej paráde.

Ironheart oblek
Zdroj: thedirect.com

Nová hrdinka teda opäť dokazuje, že dokáže svojím umom aj technologickými znalosťami vyplniť prázdne miesto po Iron Manovi. Uvidíme teda, o koľko viac sa dozvieme na prichádzajúcej akcii. V každom prípade si ale film budeme môcť vychutnať naplno v jeho premiére 17. novembra.

Páčia sa vám nové promozábery z filmu Black Panther: Wakanda Forever? Na ktorého z hrdinov či záporákov ste zvedaví najviac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -