Málo slov, ale viac rozkošnosti. To sľubuje od animovaného spin-offu trailer na I Am Groot

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na I Am Groot

Marvel zverejnil na Comic-Cone prvý trailer na I Am Groot. Vieme, že ide o spin-off k Strážcom Galaxie, kde sa predstaví ich najviac fanúšikmi obľubovaný člen. Teraz príde vo fotorealistickom animovanom seriáli, ktorý sa dostane na Disney+. Pôjde o projekt z málo slovami, ale o to viac rozkošnosti.

Vracia sa tu Baby Groot. Toho sme dostali po prvom filme, kde sa obetoval so svojím charakteristickým pokrikom za svoj tím. Táto detská verzia si však hneď získala srdcia fanúšikov. Teraz si budeme môcť pozrieť niekoľko jeho dobrodružstiev, ktoré mal medzi dvomi filmami.

5 krátkych samostatných príbehov

Pôjde o antológiu, kde každá epizóda predstavuje jeden príbeh. Máme ich dostať celkovo 5 a dočkáme sa ich 10. augusta. Ako hlas titulnej predstavy sa tu vracia Vin Diesel. Chýbať však nebude ani jeho častý spoločník a jediný, kto mu dlhý čas rozumel – Rocket Raccoon. Jemu znovu hlas poskytuje Bradley Cooper.

Dostávame stále jedinú frázu, ktorú postavička vie hovoriť a podľa ktorej je aj pomenovaný projekt. Vidíme, ako sa na štýl animáku Život chrobáka stretáva s miniatúrnou civilizáciou a chýbať nemôžu ani tanečné čísla. Uvidíme dokonca jeho viacero verzií a určite treba pozornosť upriamiť aj na niekoľko (hrozne zlatých) outfitov. Ale v prvom rade si bude určite poriadne užívať!

i am groot trailer
Zdroj: geekgirloverload.com

Rozkošne nám spestrí čakanie

Štýl a niektoré vtipy nám dokazujú, že sa nachvíľu odkloníme od štýlu Jamesa Gunna z filmov. Tento bude prístupnejší a určený aj pre mladšie publikum. Samozrejme, že vtipom o prdíkoch sa zasmeje skôr ešte niekto nižšieho veku, ako stanové hodnotenie PG-13, ale tie iste nebudú jediné.

Týchto 5 krátkych príbehov všetky režíruje Kirsten Lepore. Vyplnia medzery medzi filmami a môžu nám spestriť čakanie aj k tretiemu filmu. Ešte pred Strážcami Galaxie 3 však máme dostať ich sviatočný špeciál. Jeho dátum nie je známy, ale nakoľko sú onen sviatok Vianoce, tak očakávame jeho príchod niekedy pred nimi.

Páči sa vám trailer na I Am Groot? Pozriete si aj týchto 5 krátkych príbehov s obľúbeným stromčekom z Marvel univerza? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. bolo to az trapne, premarneny cas vsetkych zucastnenych. Cakal som aspon nieco rozsahu klasickych animakov, 20min epizody. Cele som to pozrel, resp. pretocil za 5 minut. Strata casu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -