Nový trailer na She-Hulk prináša naspäť viacero známych tvárí (či oblekov)

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na She-Hulk

Comic-Con v San Diegu nám priniesol skvelé novinky z Marvel filmového univerza. Nezabudlo sa však ani na najbližší (kanonický a dej posúvajúci seriál). Prinášajú tak nový trailer na She-Hulk: Neuvirteľná právnička. Vidíme v ňom viacero tvárí, ktoré už dobre poznáme. Nemôže chýbať ani ďalší známy obhajca!

Hlavnú postavu Jennifer Walters (Tatiana Maslany) trénuje jej bratranec Bruce Banner (Mark Ruffalo), od ktorého získala aj schopnosti. Pôvodné skúšky trpezlivosti a fyzickej zdatnosti očividne bude zvládať lepšie ako jej učiteľ. A ten sa môže zdať aj trochu žiarlivým. Hlavná postava mu však jasným gestom dáva najavo, čo si o tom myslí.

Konflikt záujmov v súdnej sieni

Do súdnej siene sa vráti nielen právnička, ale stenu (nie štvrtú stenu ako ona) búra aj záporáčka Titania (Jameela Jamil). Vyobrazená je tým správne gýčovým spôsobom, ako sa od postavy očakáva. Krátky pohľad dostávame opäť aj na Frog Mana. Ten, ktorého by ale mala obhajovať, bude Emil Blonsky a.k.a. Abomination.

Už dlhší čas vieme, že sa Tim Roth vracia. Teraz nám opäť pripomínajú, že Neuveriteľný Hulk patrí pod MCU a prišlo k boju s Brucom a tak konfliktu záujmov. Postavu sme videli ale už v Shang-Chim, kde ho „menežoval“ Wong. Ten sa tu vracia tiež a zrejme si s hlavnou hrdinkou nezladili knihy, podľa ktorých sa riadia…

trailer she-hulk
Zdroj: maxi-geek.com

Viaceré známe tváre a ďalší právnik

Najväčší moment však prichádza až v samotnom závere po ukázaní titulu a potvrdení dátumu. Na strechu budovy, kde stojí She-Hulk, priskakuje Daredevil samamotný. Nie, že by sme niekedy pochybovali, že sa objaví v seriáli z právnického prostredia, ale je to skvelé mať priamo potvrdené.

Navyše pôjde konečne o priame ukázanie postavy po malom cameu vo filme Spider-Man: Bez domova a spomenutí v Hawkeyeovi. Takto bude mať svoj debuť pred odhláseným seriálom Daredevil: Born Again. Ten dostaneme na jar. Seriál She-Hulk: Neuveriteľná právnička uvidíme už o tri týždne, na Disney+ bude mať premiéru 17. augusta.

Páči sa vám nový trailer na She-Hulk? Čakali ste príchod Daredevila alebo vás prekvapil? Páči sa vám podľa ukážky seriál? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -