TRAILER: Loki má veľký problém. V 2. sérii skáče naprieč časom a stretáva rôzne verzie Kanga

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Loki 2. sériu

Služba Disney+ prináša nový trailer na seriál Loki, respektíve jeho 2. sériu. Hlavný hrdina, ktorý prešiel naozaj dlhú cestu odkedy bol iba Bohom darebáctiev (ktorého hrá Tom Hiddleston), musí najprv vyriešiť svoj problém, kým bude môcť zachraňovať svet. Musí zastaviť jeho neustále „glitchovanie“, ktoré ho ťahá naprieč rôznymi udalosťami v minulosti aj budúcnosti.

Tento problém vysvetľuje (znovu) neznámej osobe, pravdepodobne však Mobiusovi (Owen Wilson) z odlišnej časovej línie. Tá bola vytvorená po tom, čo bol na konci prvej série zabitý He Who Remains, ktorý bol tým najmenej hrozivým variantom Kanga (Jonathan Majors). Už sme mohli vidieť, ako sa zbierajú jeho odlišné verzie, ktoré sú pripravené zaútočiť na mnohovesmír.

Osud mnohovesmíru je v stávke

Našťastie má však aj Loki k dispozícii iný svoj variant. Tou je Sylvie, ktorú hrá Sophia Di Martino. Predtým svojho spoločníka zradila, tu je však očividné, že opätovne prišlo k ich spojenectvu. Sme zvedaví, za akých okolností…

Posily prichádzajú aj zo samotnej Time Variance Authority (TVA). Novým cenným členom je Ouroboros (alebo jednoducho OB). Síce môže vyzerať ako technik či archivár pre spoločnosť, prvé zdanie však klame a bez problémov sa zapojí do akcie. Hrá ho Ke Huy Quan, ktorý si tak aj tento rok strihne bláznivé dobrodružstvo vo viacerých vesmíroch po jeho úlohe vo Všetko, všade, naraz.

loki 2. séria
Zdroj: ign.com

…zachraňuje ho však silný tím

Na konci ukážky vidíme aj poriadne akčný tím, ktorý sa sformoval. Okrem spomenutých ho tvoria Wunmi Mosaku, ktorá bola predtým známa ako Hunter B-15 či Eugene Cordero ako Casey, predtým vrátnik v TVA. Vrátia sa, samozrejme, aj Gugu Mbatha-Raw, Rafael Casal, Kate Dickie či Liz Carr. Jasná je aj prítomnosť Tary Strong ako Miss Minutes (ktorú tu vidíme len na displeji, ale jej hrozivá prítomnosť je aj tak poznať).

Tím sa bude musieť vybrať o 100 rokov späť, kde sa v čase skrýva Victor Timely, jedna z variant Kanga. Aké ďalšie jeho verzie uvidíme? Necháme prekvapiť. Premiéra druhej série Lokiho nás totiž čaká na streamovacej službe Disney Plus6. októbra 2023.

Ako sa vám páči nový trailer na 2. sériu seriálu Loki? Užívate si novo-sformovaný tím, ktorý sa postaví minimálne jednej verzii Kanga? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -