Krvilačný Macko Pú sa vráti v pokračovaní hororovej adaptácie detskej knihy. Je to dobrý nápad?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Macko Pú: Krv a med 2 sa nakrúca!

Horovoré prevedenie známej detskej rozprávky, ktoré išlo do kín v marci, veľa slávy nezožalo. Ešte kým bolo vydané, režisér potvrdil, že príde aj pokračovanie. A Macko Pú: Krv a med 2 sa už skutočne nakrúca! Potvrdil to oficiálny účet filmu (naozaj ho majú) na Twitteri.

Jednotka nám ukázala skutočne bizarný koncept. Christopher Robin už ako mladý, na univerzite študujúci chalan, nechal medvedíka a prasiatko opustených v lese. Tí boli čoraz hladnejší a šialenejší, až sa v nich prebudili zvieracie inštinkty a začali bažiť po krvi. To, čo vyzeralo ako zaujímavý B-čkový slasher, však nedopadlo najslávnejšie.

winnie the pooh: blood and honey
Zdroj: za.ign.com

Jednotka sa stala prepadákom

Film si napríklad na portáli ČSFD odniesol hodnotenie 26 %. Na Rotten Tomatoes boli k nemu ešte viac nemilosrdní, svietia mu tam len 3 %. Režisér Rhys Frake-Waterfield však hovorí o tom, že dosiahol svoj cieľ – o filme sa značne hovorilo a našiel si svoju fanúšikovskú základňu. A okrem toho, naštartoval aj nový trend hororových prerábok knižiek a filmov pre deti.

Tvorca dokonca povedal, že v dvojke máme očakávať ešte viac šokujúcich záberov a násilia. Nechutnosťou sa dokonca chce priblížiť aj k filmu Terrifier 2, slasheru natočenému s nízkym rozpočtom, ktorý však vyháňal divákov z kinosál. To sú však zatiaľ jediné informácie, ktoré z filmu sú. Teda okrem príspevku na sociálnej sieti.

Novo obsadený Christopher Robin skrýva tajomstvo

Tá ukazuje záber z displeju kamery na mužskú postavu. K nej je text: „Christopher Robin zistí hrozivú pravdu.“ Ľudia však zostali zmätení tým, koho obrázok ukazuje. Robina si totiž vo filme zahral Nikolai Leon, viac-menej amatérsky herec (okrem tohto má na konte len jeden ďalší horor The Killing Tree).

Začali sa tak zbierať príspevky so zvedavými otázkami. Či ide o odlišného Christophera alebo či sa dvojka bude odohrávať v inom období jeho života. Na túto nejasnosť sa objavila iba jediná a jednoduchá odpoveď: „Toto je Christopher Robin. Všetko bude odhalené.“ Zostáva nám teda jedine čakať.

Čo hovoríte na to, že sa nakrúca Macko Pú: Krv a med 2? Videli ste jednotku? Myslíte si, že je to po neúspechu prvej časti dobrý nápad? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -