Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva – Nová ukážka, plagáty a už známa dĺžka filmu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Doctor Strange 2 – Nový trailer a dĺžka filmu

Marvel nám na navnadenie mesiac pred premiérou priniesol sériu nových informácií o druhom filme s ich najvyšším čarodejníkom. V Spojených štátoch sa začne premietať 6. mája (u nás vďakabohu ešte o deň skôr) a tak prinieslo štúdio s veľkým nápismi 1 MESIAC nový obsah. Pre film Doctor Strange 2 je známa dĺžka, dočkali sme sa ale aj série nových plagátov a aj nového traileru.

Ukážka, či skôr televízny spot, dostal názov „Dream“. Táto pieseň od Everly Brothers je v prerobenej verzii aj jeho ústrednou skladbou, avšak vidíme, že pôjde skôr o poriadnu nočnú moru. Scarlet Witch má stále vízie o svojich stratených deťoch, Strange Supreme je so svojím tretím okom ešte desivejším a nechýba ani poriadny pohľad na zombie Strangea.

Nové plagáty lákajú na mimoriadny zážitok v kine

Nové zábery, ktoré ukazujú aj Stephena v jeho väzení, Wonga a Wandu bojujúcich bok po boku alebo zbrojaceho Morda dopĺňa aj séria plagátov. Plagáty pre ScreenX, Dolby Cinema, RealD 3D a IMAX pripomínajú hlavné postavy, ktoré uvidíme, zničené Sanctum Sanctorum a rozbitú realitu, ktorá nastala aj po udalostiach vo filme Spider-Man: Bez domova.

Zároveň bol film Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva aktualizovaný aj na portáli Fandango. Stránka poskytuje relevantné informácie o filmoch a tentoraz sa na ňom uvádza už aj dĺžka, ktorú bude pokračovanie mať. Film bude v kine bežať 2 hodiny a 6 minút.

Najkratší od Captain Marvel

Stále to je takmer o 10 minút viac ako mal prvý film s touto postavou v roku 2016. Avšak na druhej strane je to veľmi krátky čas oproti súčasnému trendu iných vystúpení hrdinov v MCU. Napríklad ide o najkratší film od Captain Marvel z roku 2019. Tú prekonáva iba o dve minúty.

Fanúšikovia sa už spytujú, ako chce štúdio zmestiť všetok svoj obsah, ktorý sľubuje, iba do niečo vyše dvoch hodín. Okrem toho, že sa vrátia známe postavy, ktoré stvárňujú Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen alebo Benedict Wong. Zároveň nám bude predstavená aj nová postava America Chavez, ktorá vie otvárať portály naprieč univerzami. Ju si zahrá Xochitl Gomez.

strange supreme tretie oko
Zdroj: news.yahoo.com

Všetok tento obsah v tak krátkom čase?

Doctor Strange 2 a jeho dĺžka môže byť problematická, aj keď nám chcú premostiť na iné predošlé filmy od Marvelu. Máme totiž potvrdené, že sa Patrick Stewart vráti ako Charles Xavier, vodca známeho tímu X-Menov. Je len otázne, ktorí ďalší členovia z neho prídu. Navyše, tu by mal byť súčasťou skupiny známej ako Illuminati.

Avšak štúdio iste vie, čo robí a majú to premyslené do posledného detailu. Preto sa necháme len prekvapiť, čo nám prinesú v dvoch hodinách a šiestich minútach. Film Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva si u nás pozrieme v kinách už od 5. mája.

Navnadili vás nové plagáty a ukážka ešte viac na prichádzajúci film? Čo si myslíte o dĺžke druhého Doctora Strangea? Dokážu v ňom pokryť všetko sľubované? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -