Trailer na Magic Mike: Posledný tanec je tu. Spolu so Salmou Hayek je plný vášne a kreatívnych tanečných čísel

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Magic Mike: Posledný tanec

Medzi filmovými sériami, ktoré nás posledné roky sprevádzajú, je tu jedna, ktorá je hodnotená ako tá najviac sexi. Channing Tatum príde ešte raz (a naposledy) ako tanečník Michael „Magic Mike“ Lane. Znovu vás zavedie do sveta striptérov a kreatívnych tanečných čísel. To ukazuje prvý trailer na Magic Mike: Posledný tanec.

Začína sa scénou na pláži v Miami, kde ho za barom stretáva bohatá obchodníčka, ktorú hrá Salma Hayek. Netreba nás dlho presviedčať, že spolu s ňou príde aj nová vlna vášne. Mikea sa pýta, čo naozaj dokáže a on jej to ukáže poriadne zmyselným tancom. V tradičnom duchu tejto série, viac ako v jednom význame.

Vášnivá Salma Hayek ho privádza do Londýna

Lenže nejde len o poriadne horúcu scénu, ale ukáže sa, že nachádza osobu, ktorá mu znovu verí. Poputuje tak s ňou do Londýna, kde má svojimi tanečnými kreáciami opäť priviesť k životu zatvorené divadlo. Ľuďom majú priviesť šou a „vlnu vášne, akú ešte nikdy nevideli“.

Dostávame tak celú radu tanečných kúskov a to aj vnútri ikonických anglických doubledeckerov. Choreografi sa tu mohli vyhrať viac ako kedykoľvek predtým. Okrem nich vidíme v samotnom závere malý gag, kde stretáva ženu, ktorá hovorí, že si ho pamätá ako policajta. V zostrihu vidíme, ako to s touto „spomienkou“ naozaj je.

magic mike posledný tanec
Zdroj: conreteplayground.com

Z bujarej oslavy pôžitkov opäť k viac romantickému kúsku

Na režisérsku stoličku si opäť sadol Steven Soderbergh, ktorý mal na starosti jednotku. Pre druhú časť predal štafetu Gregorymu Jacobsovi. Preto sme mohli vidieť aj zmenu v štýle filmov. Prvý film bol tradičnou romantickou komédiou (s vymenenými rolami), dvojka s názvom Magic Mike XXL bola označovaná ako „bujará oslava pôžitkov“.

Tretí film, ktorý má sériu ukončiť, bol pôvodne zamýšľaný na vydanie čisto pre HBO Max (kde môžete aktuálne nájsť aj predošlé dva). Počas septembra však prišla informácia, že príde aj do kín. Tam ho uvidíme od 9. februára, akurát včas pred Valentínom. Ako hovorí samotný trailer na Magic Mike: Posledný tanec – ako ho lepšie osláviť než… posledným tancom?

Čo hovoríte na prvú ukážku na tretí film s Magic Mikeom? Páči sa vám jeho spojenie so Salmou Hayek? Čakáte ešte viac vášne a tanečných kreácií? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -