Gal Gadot učí Arnolda Schwarzeneggera niečo o káve, tlaku a špionáži v nápaditej ukážke

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Gal Gadot a Arnold Schwarzenegger

Je to iba niečo cez dva mesiaca, čo sa herec známy ako Terminátor stal novým šéfom akcie pre Netflix. Práve tam má už tento týždeň prísť najnovší film herečky, ktorá sa preslávila ako Wonder Woman. Teraz spolu Gal Gadot a Arnold Schwarzenegger vystupujú v ukážke, ktorá je nápaditým navnadením na film aj prezentovanie služby samotnej.

Arnieho v nej vidíme ako aj napriek svojej vyššej pozícii obsluhuje stroj na espresso. Akciu berie tak vážne, že ju chce napakovať aj do každej šálky (a určite to nemôže byť nebezpečné). Vtom prichádza Gadot, ktorá si chce tiež dopriať svoju rannú dávku kofeínu.

Majster špionáže je neustále pod tlakom

Bývalý Mr. Olympia o sebe prehlasuje, že je „majstrom špionáže“, ako sme mohli vidieť aj v jeho seriáli Fubar. Ďalším príkladom je vianočná akčná komédia Rolničky kam sa pozrieš, kde síce nebol špiónom, ale ak by aj bol, tak to nepostrehneme – taký je dobrý.

Ľudia v utajení predsa najlepšie pracujú pod tlakom a tak takmer bublajúci kávovar nie je žiadnym problémom. Herečka však musí zasiahnuť a perfektnými ťahmi pripraví šálku capuccina aj s laté artom pripomínajúcim logo jej chystaného filmu. Z neho môžeme na záver vidieť ukážky.

heart of stone
Zdroj: imdb.com

Heart of Stone len začína akčnú sezónu

Ide tak o šikovný spôsob pripomenutia, že film Heart of Stone, v ktorom hrá hlavnú úlohu, príde na streamovaciu službu už 11. augusta, teda tento piatok. Zároveň nám však pripomínajú, že ani tým nebude končiť sezóna podobných kúskov na Netflixe. Ešte v auguste je tam chystaná trilerová miniséria Who is Erin Carter a na tento rok je sľúbený aj krimi dokument DNA do Crime.

Netreba zabúdať ani na komédiu o nepodarenom únose Lift s Kevinom Hartom či už dokončenú produkciu tretej série Lupina. Svoj spot s neohláseným dátumom má aj akčný triler Carry on s Jasonom Batemanom a Taronom Egertonom. No a samozrejme samotný Fubar dostal zelenú pre druhú sériu.

Na ktorý zo spomenutých projektov ste najviac zvedaví? Páči sa vám spot, v ktorom vystupujú Gal Gadot a Arnold Schwarzenegger? Chystáte sa v piatok pozerať Heart of Stone? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -