Gal Gadot chytená v nervydrásajúcej konšpirácii medzi dvoma špiónskymi svetmi, to je trailer na Heart of Stone

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Heart of Stone

Netflix v rámci svojej akcie TUDUM priniesol aj nový trailer na akčný špionážny triler Heart of Stone. Hlavnú úlohu si v ňom zahrá Gal Gadot (doteraz dobre známa ako Wonder Woman), ktorá sa dostane do konšpirácie ohrozujúcej celý svet. Tá navyše spôsobí, že jej dva tajné svety sa začnú pretínať.

Herečka sa stáva agentkou menom Rachel Stone. Ako bývalé eso Interpolu sa dostáva do nových vôd, do elitnej jednotky MI6, ktorú vedie agent Parker (Jamie Dornan). V skutočnosti však pre ňu ide o zásterku a je v organizácii, ktorá si hovorí Charter – ide o mier udržujúcu spoločnosť, ktorá je skrytá aj pred ostatnými špiónmi.

Svet meniaci nástroj v nesprávnych rukách

Využívajú najšpičkovejšiu technológiu, ktorou eliminujú globálne hrozby s označením „Heart“. Tá dokáže jediným pohybom zhodiť burzu či lietadlo z oblohy a tak nikdy nesmie spadnúť do nesprávnych rúk. Presne to sa však stane, keď rutinnú misiu naruší tajomná hackerka Keya (Alia Bhatt). Teraz sa oba tajné svety (a možno čoskoro celý ten náš) zodpovedajú jej.

Ukážka navyše navnaďuje na jedinečné akčné sekvencie. Skok neónovým padákom či odvážne kúsky na snežných skútroch sú len niektorými z nich. Nechýbajú ani naháňačky autami po európskych uliciach, rýchle úniky motocyklom či záchrana pri zoskoku z lietadla na poslednú chvíľu – a s poriadnou dávkou vynaliezavosti.

heart of stone
Zdroj: imdb.com

Ženská odpoveď na Bondov či Bourneov

Zdá sa, že režisér Tom Harper (Aeronauti či epizódy Peaky Blinders) docieli presne, čo sľuboval. Hovoril, že týmto filmom chce priniesť ženský zvrat pre značky, ktoré už dlho poznáme, doslova „Nemožné misie či Bondov alebo Bourneov“. Vychádzal pritom zo scenára, ktorý napísali Greg Rucka (The Old Guard) a Allison Schoeder (Skryté čísla).

Okrem menovaných si tu zahrajú Matthias Schweighöfer (Army of the Dead), Paul Ready (The Terror), Sophie Okonedo (Catherine Called Birdy) či Angela Esposito. Tento akčný kúsok dostaneme na streamovacej službe už 11. augusta.

Páči sa vám nový trailer na Heart of Stone? Čo hovoríte na akčný triler s Gal Gadot, ktorý je odpoveďou na Bonda či Mission: Impossible? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -