Čo robila jedna z postáv Money Heist v minulosti? To ukazuje trailer na prequelový seriál Berlin

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Money Heist: Berlin

Netflix počas víkendu prinášal novinky na svojej akcii TUDUM, ktorá sa tento rok koná v Brazílii. Už skôr nám oznámili, že ich globálny hit La casa de papel dostane niekoľko samostatných príbehov, teraz nám jeden z nich viac priblížili. Trailer na seriál Berlin zo sveta Money Heist ukazuje minulosť jednej z postáv a snahu získať lup v hodnote 44 miliónov.

Seriál, ktorý sa v originálnom znení volal La Casa de Papel (teda papierový dom), sa pôvodne vysielal na španielskej televízii Antena 3. Príchodom na streamovaciu službu v roku 2017 zaznamenal obrovský boom a jeho záverečnú epizódu v decembri 2021 už sledovalo 190 miliónov užívateľov.

Vlastná lúpež jednej z postáv Money Heist

Séria stavila na svoju napínavosť, neohrané deje, v neposlednom rade humor, predovšetkým však na postavy. Sústreďuje sa na skupinu, ktorá je vedená takzvaným „Profesorom“ a ich celú radu lúpeží. Práve jedným z jej členov bol Andrés de Fonollosa, s krycím menom Berlin. Na neho sa tak sústredí prequel, v ktorom si rolu zopakuje Pedro Alonso.

Vrátime sa trochu v čase, keď dáva dokopy vlastnú skupinu zlodejov. Budú ju tvoriť Michelle Jenner ako Keila, Begoña Vargas ako Cameron, Julio Peña ako Roi, Tristán Ulloa ako Damián a Joel Sánchez ako Bruce. Majú vyhliadnutý najväčší aukčný dom v Paríži, kde sa v tom čase nachádzajú šperky v hodnotách desiatok miliónov.

Berlin Money Heist
Zdroj: whatsonnetflix.com

Aukčná sieň so 44 miliónmi

K tomu však nesmie chýbať ani dráma (lebo si Andrés so svojím španielskym šarmom musí začať so ženou kurátora) či akcia. Okrem samotného otvárania trezorov tak vidíme aj automobilové (a motocyklové) naháňačky, mierenia zbraňami či originálne nápady ako eliminovať nepriateľa (činkou do čela).

Uvidíme, či sa aj tu dočkáme nelineárneho rozprávania, či ešte viac náhľadov do minulosti ako v pôvodnom seriáli. Teraz nás totiž čaká 6 epizód, každá s dĺžkou jednej hodiny. Presný dátum vydania ešte nie je známy, streamovacia služba však avizuje, že na ňu príde ešte „v neskoršom čase tento rok“.

Ste fanúšikmi Money Heist? Ako sa vám páči trailer na Berlin, ktorý ukáže lepší pohľad na minulosť tejto postavy? Ste zvedaví aj na lúpež(e) s jeho tímom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -