Vráti sa Chris Hemsworth ako Tyler Rake aj vo filme Extraction 3?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Extraction 3 oficiálne potvrdený

Netflix počas víkendu organizoval svoju každoročnú udalosť s názvom TUDUM. Prinášajú na nej množstvo ukážok a skvelých noviniek. Jednu z nich priniesli aj kaskadérsky koordinátor a režisér Sam Hargrave s hercom Chrisom Hemsworthom. Jeho žoldnier ešte nepovedal posledné slovo, spolu potvrdili aj film Extraction 3.

Prvá časť bola v roku 2020 prekvapivým hitom. Herec si v nej zahral žoldniera menom Tyler Rake, ktorý musel z nepriateľského územia v Bangladéši zachrániť syna indického milionára. Divákov uchvátili dynamické a jedinečné akčné sekvencie, obzvlášť radi sa vracali k tej, ktorá mala nepretržitú, až 12-minútovú akciu. Zrejme aj preto sa stal švrtým najsledovanejším filmom toho roka (celkovo na všetkých streamovacích platformách).

Extraction 2 Netflix
Zdroj: nytimes.com

Dvojka sa stáva ešte väčším hitom

Na potvrdenie dvojky sme tak nemuseli dlho čakať. Tá vyšla na službe len v piatok, 16. júna. Zdá sa však, že fanúšikovia si ju obľúbia ešte rýchlejšie, pretože sa nekompromisne šplhá rebríčkom. Kým jednotku pozrelo za štyri týždne 99 miliónov domácností, dvojka sa už za svoj prvý víkend dostala na číslo 36 miliónov.

Po zdanlivej smrti hlavného hrdinu mu trvalo 9 mesiacov, kým sa dal dohromady. Lenže netrvalo dlho a bol uvrhnutý do ďalšej, ešte nebezpečnejšej misie. Tentoraz musí z ľadového pekla a väzenia vyprostiť rodinu gruzínskeho gangstra. Už ukážky nám sľubovali poriadnu dávku akcie, ktorá nemá konkurenciu.

Extraction 2 nový trailer
Zdroj: impawards.com

Kam ešte môže Tyler Rake zájsť?

Producentsky sa pod filmy podpísali Anthony a Joe Russovci (ten bol zároveň autorom scenára). Môžeme ich poznať ako autorov úspešnej marvelovky Avengers: Endgame. Tí pre dvojku chceli ešte odvážnejšiu akciu a priniesli tak scénu z vlaku, ktorá je tentoraz na jeden záber až v dĺžke neuveriteľných 21 minút. Otázkou je, či ju budú chcieť opäť pre trojku prekonať…

Okrem oznámenia totiž nepoznáme žiadne ďalšie detaily. Nevieme, kam opäť zavedú cesty ostrieľaného žoldniera. Môžeme však byť radi, že Hemsworth je stále na palube a do úlohy sa vráti aj po tretí raz. Navyše aj pod taktovkou Hargravea, ktorý dokáže vymyslieť neuveriteľné kúsky.

Ako sa vám páči, že bolo potvrdené aj Extraction 3? Mali ste už možnosť vidieť druhú časť? Zaujala vás jedinečná akcia Tylera Rakea? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -