Vieme, kedy bude premiéra druhej série seriálu Letuška na HBO Max

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kedy príde Letuška na HBO Max?

Vieme, kedy uvidíme druhú sériu seriálu Letuška na HBO Max. Spoločnosť predstavuje lokalizovaný trailer k druhej sérii kritikmi oceňovaného temne komediálneho seriálu. Prvé dve časti budú mať premiéru v PIATOK 22. APRÍLA. Ďalšie dve nové časti osemdielneho seriálu budú uvedené 29. apríla. Každý ďalší týždeň sa predstaví vždy jedna časť a posledná bude uvedená 27. mája.

Cassie Bowden (Kaley Cuoco) už nepije a užíva si život v Los Angeles, kde si vo svojom voľnom čase privyrába ako informátorka CIA. Do medzinárodných intríg sa však čoskoro zapletie znova, keď sa pri svojej zahraničnej misii nechtiac stane svedkom vraždy. Natáčanie prebiehalo v Los Angeles, Berlíne a Reykjavíku.

Tradičné hviezdy aj nové tváre

Do seriálu sa vracia Kaley Cuoco, Zosia Mamet, Griffin Matthews, Deniz Akdeniz a Rosie Perez. V seriáli sa opäť objaví aj T.R. Knight, Yasha Jackson a Audrey Grace Marshall. V druhej sérii sa predstavia noví stáli členovia obsadenia Mo McRae, Callie Hernandez a JJ Soria a hosťujúce hviezdy Alanna Ubach, Cheryl Hines, Jessie Ennis, Mae Martin, Margaret Cho, Santiago Cabrera, Sharon Stone a Shohreh Aghdashloo.

letuška caley cuoco
Zdroj: peakpx.com

Prenášajú bestseller na malé obrazovky

Za vznikom seriálu LETUŠKA stoja showrunneri a producenti Steve Yockey a Natalie Chaidez. Producentmi sú Greg Berlanti, Kaley Cuoco, Sarah Schechter, David Madden, Suzanne McCormack a Silver Tree. Koproducentom seriálu je Jess Meyer a producentkou Bonnie Munoz. Seriál produkujú spoločnosti Warner Bros. Television, Yes, Norman Productions (produkčná spoločnosť herečky Kaley Cuoco) a Berlanti Productions.

Prvá séria bola natočená podľa rovnomenného románu Chrisa Bohjaliana, ktorý sa zaradil do rebríčka najlepšie predávaných autorov New York Times. Pokryla však celý príbeh z knihy a tak sa pre druhú sériu dočkáme nového, úplne originálneho obsahu.

Zdroj: HBO Max

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -