Lars Mikkelsen v Star Wars? Objaví sa herec v chystanom seriáli?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Lars Mikkelsen v Star Wars univerze?

Úspech seriálu Mandalorian spôsobil, že sa z ďalšími rozšíreniami zo sveta Hviezdnych vojen roztrhlo vrece. Jeho ďalšie série sú už na ceste, chystá sa samostatná odnož o Obi-Wanovi. Klebety sú aj ohľadom Ashoky Tano a ďalších ženských hrdinkách aj neprebádaných svetoch. Nie je preto prekvapením, že k seriálom sa neustále prispieva a vymýšľajú sa ďalšie. Mohol by sa teraz objaviť Lars Mikkelsen v Star Wars?

Nie je to tak úplne vylúčené. Už jeho mladší (a zrejme aj známejší brat) Mads Mikkelsen sa v týchto ságach objavil. Zahral si pomerne významnú rolu v spin-offe a doplňujúcej časti Rogue One. Tá sa odohráva medzi treťou a štvrtou epizódou a ukazuje napríklad ako sa rebeli dostali k plánom Hviezdy smrti.

rogue one mikkelsen
Zdroj: screencrush.com

Generál, ktorý viedol Impérium

Navyše, tento dánsky herec (ktorý je najviac známy so severských krimi seriálov) sa už vo svete Star Wars vyskytol. V tretej sérii animovaného seriálu Star Wars Rebels sa objavila postava veľkého admirála Thrawna, ktorému prepožičal svoj hlas. Päť rokov po udalostiach Návratu Jedia sa ujal vedúcej pozície a prevzal kontrolu nad Galaktickou ríšou.

Predtým velil celej imperiálnej letke a svoju úlohu odvádzal dobre (o čom svedčí jeho titul). Pochádza z rasy známej ako Chiss. Najskôr sa objavil v knižnej predlohe (je známe, že SW univerzum dopĺňa množstvo noviel), ktorú napísal Timothy Zahn. Nedávno pridal ku komiksom, z ktorých vychádzali ešte ďalšie dva knižné príbehy.

star wars general thrawn
Zdroj: fanfest.com

Ďalší seriál na Disney+?

Práve toto znovu vzbudilo záujem Lucasfilmu o spomínanú postavu. Admirál Thrawn by sa teda mohol tiež objaviť v samostatnom seriáli, ktorý by prišiel na Disney+. Ten by mal byť hraný. Dá sa povedať, že ide o pomerne riskantný krok, keď by mala sériu dostať aj záporná postava, avšak určite by bolo zaujímavé pozrieť sa aj na temnú stranu sily.

lars mikkelsen
Zdroj: kino.dk

Informáciu priniesol takzvaný „zbierač noviniek“ Daniel Richtman, ďalšie detaily však zatiaľ nepriniesol a zrejme ani neboli odhalené. Nevieme preto ani, či sa dabingový herec vráti k tejto roli v hranej verzii. Bolo by však viac ako logické, aby sa takýmto spôsobom objavil Lars Mikkelsen v Star Wars univerze prostredníctvom seriálu.

Myslíte, že by sa Lars Mikkelsen mohol objaviť v spomínanom seriáli? Zaujala by vás séria aj o zápornej postave? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -