Režisér filmu Shazam! vtipným spôsobom pridal do potitulkovej scény Henryho Cavilla

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pred časom sme informovali, že Henry Cavill uzatvoril dohody so štúdiom Warner Bros. a naďalej sa bude objavovať vo filmovom vesmíre DCEU. Nedostane síce samostatný film, ale môže sa objavovať v iných komiksových dielach.

Režisér Shazama prináša Henryho Cavilla

A tento fakt sa rozhodol využiť aj režisér Shazama, David F. Sandberg. Podľa vlastných slov bol neustále bombardovaný správami od fanúšikov, aby spomínaného herca vložil do potitulkovej scény. Tam totiž Billy privedie do svojej triedy (aby sa predviedol Freddymu) svojho známeho, ktorým je Superman samotný.

Nevideli sme ale tvár postavy, lebo Cavill si dané cameo nestrihol. Namiesto neho sa objavil kaskadér, ktorý figuroval ako dvojník pri akčných scénach so Shazamom. Teraz sa ale situácia zmenila, keď sa herec vracia pod krídla štúdia.

superman v shazamovi
Zdroj: slashfilm.com

Režisér Shazama sa teda rozhodol na početné podnety fanúšikov Henry Cavilla skutočne do scény vložiť. Hovorí, že si nie je istý, nakoľko je to vylepšenie, ale ľudia mu aspoň prestanú písať. No a musíme povedať, že si z priaznivcov kvalitne vystrelil. Pozrite sa sami v jeho príspevku na sociálnych sieťach. Žeby boli ukázané aj Supermanove nové schopnosti?

Čakali ste skutočné zobrazenie Cavilla v tejto scéne? Myslíte, že ide o podarených žart? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -