Tvorca seriálu Castlevania by chcel vytvoriť film, v ktorom budú naraz G.I. Joe a Transformeri

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

G.I. Joe a Transformeri naraz v jednom filme

Adi Shankar nám môže byť známy ako tvorca a producent anime Castlevania na Netflixe. Teraz by mal v hľadáčiku iný projekt podľa známej značky. Chcel by priniesť film, v ktorom by boli zároveň G.I. Joe a Transformeri, teda crossover medzi týmito dvoma svetmi.

Nedávno priniesol na rovnakú streamovaciu službu seriál The Guardians of Justice. Už podľa názvu išlo o akúsi parodickú verziu Justice League od DC. Na sériu nemal vysoký rozpočet, ktorý sa snažil dohnať estetikou 80. rokoch a namiesto niektorých efektov boli scény v epizódach animované. Možno aj to je dôvodom, prečo sa nestretol s úspechom.

the guardians of justice
Zdroj: leisurebyte.com

Farebnejšia verzia známych tímov

Jeho predošlé projekty sú však obľubované. Vytvoril napríklad krátkometrážne filmy s Punisherom, Venomom alebo Power Rangers. Teraz by si robil zálusk na iné postavy, ktoré tiež pochádzajú zo stránok komiksov. Preto vo svojom nedávnom rozhovore pre portál ComicBook uviedol, čo by bola jeho ďalšia práca. Pri otázke, či plánuje nejakú zadaptovať ďalšiu, už existujúcu značku, uviedol:

„Jasné. Doslova cítim, že G.I. Joe je to pravé. Áno, G.I. Joe je to pravé. Ale spojil by som ich s Transformermi. Mám pre to nachystanú už aj celú hromadu koncept artov. Poviem vám iba, že to bude viac farebné. Bude to farebnejší náhľad na G.I. Joe.“

V komiksoch už sa to odohralo

V tomto momente by nás zaujímalo, čo presne myslí tým viac farebným prevedením. Treba však povedať, že by to bol zaujímavý vizuálny koncept, ktorý by mohol predlohu pripomínať ešte viac. Pre niekoho pôjde o nový fakt, práve obe tieto značky vychádzali pod hlavičkou Marvel komiksu v rokoch 1983 až 1987.

Väčšinu z nich tvoril Hector Ramirez, ktorý dostal otázku, či jeho práce spadajú do rovnakého univerza. Natoľko ho zaujala, že v spomínanom roku 1987 vytvoril práve crossover, v ktorom proti sebe stáli jednotky G.I. Joe a Transformeri. Vyšli z neho celkovo štyri zošity.

g.i. joe transformeri
Zdroj: cbr.com

Bol by s tým Paramount spokojný?

Pravdou je, že to zo začiatku vyzeralo ako šialený nápad, teraz sme ale trochu zvedaví. Shankar ale neprezradil, či by mali byť tieto tímy proti sebe alebo spolupraovať proti inej hrozbe. Neprezradil ani, či by mal byť chystaný film hraný alebo animovaný.

Zatiaľ je všetko nápad v jeho hlave. Veľkou otázkou ešte je, či by mu spoločnosť Hasbro (alebo štúdio Paramount, ktorá ma momentálne práva) dala túto možnosť. Obe značky, ako vieme, totiž majú momentálne rozbehnuté filmové svety, ktoré sa majú ešte ďalej rozvíjať. Ale zvykli sme si, že v Hollywoode by sme nikdy nemali hovoriť nikdy

Chceli by ste vidieť takýto crossover? Myslíte si, že by mali jednotky G.I. Joe a Transformeri medzi sebou bojovať alebo byť na jednej strane? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -