Do seriálu Ms. Marvel bola obsadená Anjali Bhimani, Symmetra z Owerwatchu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Do Ms. Marvel bola obsadená Anjali Bhimani

Prichádzajúci seriál na Disney+ Ms. Marvel obsadil do jednej z úloh Anjali Bhimani. Oceňovaná herečka je už známa vďaka jednému z Marvel seriálov, často môžeme počuť jej hlas vo viacerých animovaných seriáloch či hrách. Jej rola ešte nebola známa, avšak podľa správy, ktorú priniesol portál Deadline, by mala byť „opakujúca sa“.

Herečka sa už objavila v jednom seriáli podľa komiksov, bol to Runaways o mladých hrdinoch na úteku. Častejšie sa objavuje v menších úlohách v seriáloch, napríklad Grace a Frankie, Stanica 11 alebo Moderná rodina.

anjali bhimani symmetra
Zdroj: culturedvultures.com

Známa ako Symmetra alebo Rampart

Avšak drvivá väčšina fanúšikov môže poznať skôr jej hlas. Poskytla ho postave Symmetry v hre Overwatch, v hre Apex Legends zase poskytla hlas Rampart. Okrem toho dabuje aj v programe Critical Role o hráčoch DnD a úlohu odtiaľ si zopakovala aj v nedávnom animovanom seriáli The Legend of Vox Machina na Amazon Prime Video.

Takto doplní pre seriál už tak pomerne rozsiahle obsadenie. Hlavnú úlohy si má zahrať Iman Vellani a dôležité úlohy by mali stvárniť aj Aramis KnightSaagar ShaikhRish ShahMatt LintzZenobia Shroff a Mohan Kapur. Okrem nich je oznámených niekoľko ďalších mien – Yasmeen FletcherLaith NakliAzhar UsmanTravina SpringerNimra BuchaAlyy Khan a Alysia Reiner.

Prvá pakistanská hrdinka v MCU

Príbeh rozpráva o Kamale Khan, pakistansko-americkej tínedžerke z New Jersey, ktorá sa stane superhrdinkou. Dostane totiž schopnosti, vďaka ktorým dokáže meniť podobu alebo proporcie niektorých častí tela (preto býva aj často zobrazovaná s veľkými päsťami). V seriáli budú jej schopnosti mierne pozmenené, aby viac zodpovedali jej najväčiemu vzoru, Captain Marvel. Na stránky komiksov ju priniesli iba pred 8 rokmi a stala sa na nich prvou moslimskou superhrdinkou od Marvelu.

Doteraz sme príliš veľa detailov o seriáli známych nemali. Dostali sme iba zopár záberov z nakrúcania, na ktorých musela hrdinka bojovať s dronmi (ktoré sa nápadne podobali na tie od Mysteria). To sa však zmenilo v posledných hodinách, keď sme na neho dostali absolútnym prekvapením trailer. Ale pred tým sme vedeli to, že seriálom v MCU iba debutuje a objaviť sa má aj vo februári 2023 vo filme The Marvels, pokračovaní Captain Marvel.

Seriál by sme mali dostať v lete

Po seriáli Ms. Marvel by sa aj Anjali Bhimani mohla takýmto spôsobom vracať, pretože tak je jej postava popisovaná. Uvidíme, koho nakoniec stvárni. Dozvedieť by sme sa to mali niekedy začiatkom leta, pretože vtedy je seriál oznámený. Bude to teda najbližší projekt, ktorý nás čaká po tohtomesačnom Moon Knightovi.

Teraz však poznáme z nového traileru a plagátu, ktorý ho sprevádzal, aj presný dátum vydania. Na tínedžerskú hrdinku, ktorá objaví svoje nové schopnosti, sa pozrieme 6. júna. Okrem toho na Disney+ dostaneme tento rok ešte jeden seriál so ženskou hrdinkou v hlavnej úlohe a to She-Hulk.

Poznáte herečku Anjali Bhimani alebo je vám známy iba jej hlas? Koho si myslíte, že si zahrá v Ms. Marvel? Mohlo by ísť o dôležitú postavu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -