Netflix zverejňuje prvý náhľad na seriál Entergalactic, za ktorým stojí Kid Cudi. Jeho animácia vás prekvapí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Netflix zverejňuje prvý náhľad na Entergalactic

Kid Cudi plánuje svoj animovaný seriál už niekoľko rokov. Chystá ho spolu s Kenyom Barrisom, ktorý stojí za úspešným seriálom Black-ish. Teraz s ním nabrali poriadne tempo. Počas týždňa ich osláv s názvom Geeked Week nám tak mohol Netflix priniesť na seriál Entergalactic prvý náhľad. A čakanie sa zrejme vyplatilo.

Samozrejme, že ukážka je sprevádzaná trackom práve od tohto rapera. Má názov „Do What I Want“ a Cudi ju celú vydal 10. júna. On sám si v seriáli zahrá aj hlavnú rolu, mladého umelca menom Jabari. Ten sa presťahuje do New Yorku, kde bude hľadať nielen úspech vo svojom kariérnom živote, ale aj lásku.

Hlasmi budú aj Timothée Chalamet či Macaulay Cuklin

Možno sa mu ju podarí nájsť v jeho novej susede, fotografke Meadow (hlas jej prepožičia Jessica Williams) Stretávať sa často bude aj s postavou, ktorej hlasom bude Timothée Chalamet, pôjde o bývalého predajcu trávy, ktorý sa stal pochybným obchodníkom s kryptom.

Zaujímavá postava môže byť „Downtown Pat“, ktorá je označená ako legendárny delikvent. Zahrá si ho Macaulay Culkin (áno, ten zo Sám Doma). Ďalšími potvrdenými hercami sú Laura Harrier, Vanessa Hudgens, Christopher Abbott, Keith David a Arturo Castro. Cudi nebude jediný raper, pridávajú sa aj Ty Dolla $ign, 070 Shake, Teyana Taylor a Jaden Smith.

entergalactic
Zdroj: animationmagazine.net

Vizuál vyráža dych a zároveň prináša prijemné pocity

Dej síce môže vyzerať jednoducho, ale je jasné, že ho budú epizódami rozvíjať. Avšak iný aspekt tejto ukážky vás prekvapí. A to jeho animačný štýl. Ten je značne podobný animovanému film Spider-Man: Paralelné svety. Prináša tak ten radostný, príjemný pocit a štýlovú estetiku, ktorá z neho sála.

Tento štýl sa sústreďuje na komiksovo vyzerajúce obrazy, ktoré vyzerajú, ako by pred divákom ožívali. To docieľujú využitím dvoch snímok na jednu sekundu stopáže namiesto jednej. K tomu ešte dostávame mix rukou kreslených a CGI animovaných rotoskopických sekvencií.

entergalactic
Zdroj: news.newonthenetflix.info

Dostaneme ho na jeseň

To všetko ukazuje, že Netflix opäť prinesie v podobe Entergalactic úžasný vizuálny zážitok. Podarilo sa im to napríklad aj v seriáli Arcane. Zároveň tak kladie dôraz na individualitu umelca. V tomto prípade v grafike aj po hudobnej stránke. Sme teda zvedaví na ohlásenie dátumu vydania. Zatiaľ je stanovené iba, že sa dostane na streamovaciu službu počas jesene 2022.

Ako sa vám páči podľa prvej ukážky seriál Entergalactic? Tiež vás ohúril jeho vizuálny štýl a priniesol príjemné pocity? Ste zvedaví na tento projekt? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: techradar.com, thefader.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -