Hlavná hviezda seriálu The Acolyte zo Star Wars bola potvrdená

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hlavná hviezda The Acolyte známa

Posledné roky sa sága Star Wars rozšírila viac ako kedykoľvek predtým. Mimo veľkého plátna dostávame aj seriálové projekty na Disney+. Jeden z nich povedie aj Leslye Headland a teraz o ňom vieme prvú väčšiu informáciu. Bola nám odhalená hlavná hviezda seriálu The Acolyte.

Séria sa bude odohrávať viac ako 100 rokov pred udalosťami filmu Skrytá hrozba. Pozrieme sa do obdobia takzvanej High Republic. Kedysi slávne a silné zoskupenie je však na svojom úpadku. To dáva možnosť Sithom opäť vzostúpiť po tom, čo boli považovaní za odstránených. Temná strana Sily teda začne naberať moc.

star wars the acolyte
Zdroje: comicbook.com

Sithovia na vzostupe

Hlavnou postavou má byť teda „Akolyt“, postava slúžiaca Sithom. V tieňoch vykonáva ich úlohy a tak sa musí vykazovať aj dostatočnou fyzickou zdatnosťou. Tvorcovia ho však primárne označujú ako mysteriózny triler. Headland, ktorú môžeme poznať aj ako spolytvorkyňu Russian Doll, bude seriál viesť aj k nemu písať scenár.

Sľubovala, že nakrúcanie začne tento rok v októbri a bude prebiehať do budúceho mája. To je už správny čas na to, aby sa začalo hľadať obsadenie. Hľadá sa tak mužský herec, ktorý je zatiaľ označovaný ako „Paul“. Tiež obsadzujú dve dievčatá, ktoré si zahrajú dvojičky, ktoré sa budú objavovať počas seriálu.

star wars acolyte
Zdroj: behance.net

Hlavná hviezda z Hier o život

Samozrejme by nás však zaujímalo, kto bude stvárňovať predmetného Akolyta. Vyzerá to tak, že odpoveď sme mali už niekoľko mesiacov. Práve na túto herečku sa ukazovalo a najviac predpokladalo, že sa v seriáli objaví. Lucasfilm zrejme spravil dobrý výber, pretože ide o veľkú fanynku temnej strany.

Oficiálny účet Star Wars na Twiteri tak v ich franšíze privítal Amandlu Stenberg. Súčasťou je aj fotka, na ktorej sa opiera o R2-D2, ale na seba má tričko s Darth Maulom. Rovnaký outfit má na sebe aj na fotke, ktorú zdieľala ona sama na Instagrame. Tu pózuje s Darth Vaderom.

Veľká fanúšička temnej strany

Hlavná hviezda seriálu The Acolyte má podľa skorších vyjadrení zvládať náročné fyzické úlohy. To však určite herečka z Hier o život zvláda. Jej postava sa zapojí do blízkych stretov s bojovými umeniami a nemali by chýbať ani premety. Herečka je však údajne na výzvu pripravená a hlavne nadšená, že sa konečne pripája na temnú stranu.

Čo hovoríte na obsadenie Amandly Stanberg ako hlavnej hviezdy seriálu The Acolyte? Ste zvedaví na tento príbeh zo strán Sithov? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -