V The Umbrella Academy sa predstavuje Elliot Page ako Viktor Hargreeves

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Elliot Page ako Viktor Hargreeves

Tento rok sa nám na obrazovky vracia viacero obľúbených seriálov. Jedným z nich bude aj The Umbrella Academy, ktorá príde na Netflix so svojou treťou sériou a to 22. júna. Ústrednú rodinku čaká ale jedna zásadná zmena. Jedna z ich sestier, Vanya, sa ukáže ako transgender postava. Elliot Page sa predstavuje ako Viktor.

Zdieľal to samotný herec na svojom Twitteri. Správa je úplne jasná. Nad obrázkom je iba popis „Stretnite sa s Viktorom Hargreevesom“ s fialovým dáždnikom. Streamovacia služba už obrázok prezdieľala a Viktora víta do rodiny. Oznámili, že sú radi, že je s nimi.

Zase zlé správy o Umbrelle?

Viktor sedí v značne plnej kaviarni či bistre. S najväčšou pravdepodobnosťou sleduje novinky v televízii. A pokojne dám ruku do ohňa za to, že sa budú týkať jeho rodiny, tak ako to v Umbrelle často býva. Tá síce mohla zastaviť apokalypsu v roku 1963, ale po návrate domov ich čaklo iné prekvapenie – dostali sa do alternatívnej časovej línie, kde ich nahradila Sparrow Academy.

V oficiálnom popise su spomenutí ako „chytrí, štýloví a asi tak prívetiví ako more plné ľadovcov“. Pôvodne si budú myslieť, že ich čaká násilný stret s pôvodnými členmi, ale razom pochopia, že budú mať oveľa väčšie starosti.

sparrow academy
Zdroj: cheatsheet.biz

Ďalšia apokalypsa na obzore

Deštruktívna sila vo vesmíre spôsobuje chaos a tak budú musieť poprosiť novú (starú?) rodinu svojho otca o pomocnú ruku. Ale môžu sa ešte vrátiť k predapokalyptickým životom? Nebude ich to prenasledovať do každej časovej línie, tak ako Umbrellu?

Page teda bude sprevádzať aj zvyšok seriálovej rodiny, ktorú tvorcia herci Tom HopperDavid CastañedaEmmy Raver-LampmanRobert Sheehan, Aidan GallagherJustin H. Min, Colm Feore a Ritu Arya. Ako členovia Sparrow sa pridajú nové herecké posily a to Justin Cornwell, Britne OldfordJake EpsteinGenesis Rodriguez, Cazzie David a Javon Walton.

členovia the sparrow academy
Zdroj: denofgeek.com

Viktor našiel svoju identitu

Elliot Page bude zrejme aj ako Viktor v centre diania tejto série. V predošlých tvoril(a) emocionálny stred, keď najprv ako Vanya predpokladala, že nemá svoje schopnosti. Následne sa ukázala ako najsilnejšia z rodiny, čo ju v druhej sérii podnietilo k hľadaniu vlastnej identity. Tak sa zdá, že bola nájdená v podobe nového brata rodiny Hargreevsovcov.

Čo si myslíte o zmene postavy v The Umbrella Academy? Ako na vás zatiaľ pôsobí Viktor? Myslíte si, že bude tiež stáť za apokalypsou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -