Leia alebo Padmé? Lucasfilm údajne vedie jednania s Millie Bobby Brown, aby sa pridala do Star Wars

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Millie Bobby Brown v Star Wars?

Millie Bobby Brown by mohla byť ďalšou známou tvárou, ktorá sa pripojí k Star Wars. S hviezdou Stranger Things sa údajne vedú jednania o tom, že by sa pridala do sveta praďalekej galaxie. Podľa nového reportu už vraj vedie konverzácie s Disney.

Herečka sa vždy prezentovala svojou láskou voči Hviezdnym vojnám a označovala sa za obrovskú fanúšičku. Toho si je zrejme dobre vedomá aj Katleen Kennedy, aktuálna riaditeľka Lucasfilmu. A nakoľko je Brown vysoko profilovou herečkou, tak keď chce byť v Star Wars, tak zrejme bude v Star Wars.

Millie Bobby Brown Netflix Damsel
Zdroj: teenvogue.com

Vysokoprofilová herečka by bola žiadaná

Aby sme vysvetlili – má len 18 rokov a už má na svojom konte obrovské úspechy. Poznať ju môžeme z filmov Godzilla, Enola Holmes a objaví sa napríklad v chystanej Damsel. Avšak samozrejme ju najviac ľudí rozoznáva ako Jedenástku zo Stranger Things. A nakoľko službe Netflix prináša zisky za epizódu 11-12,6 milióna dolárov, tak je jasné, že sú jej iné spoločnosti ochotné vyjsť v ústrety.

Zatiaľ však ide len o nepotvrdenú informáciu a teda dohad. Ako prvý ho priniesol portál The Sun, ktorý tvrdí, že im to prezradil zdroj blízky štúdiu. Avšak správu následne potvrdil aj magazín The Mirror, ktorý zase tvrdí, že herečkin otec a manažér v jednej osobe, Robert, takého jednania podstupuje.

Leia či Padmé?

Ešte v roku 2016 počas rozhovorov herečka hovorila, že miluje princeznú Leiu a chcela by si ju niekedy zahrať. S tým, že seriál Obi-Wan Kenobi priniesol jej detskú verziu, nie je vôbec vylúčené, že by sme ju mohli vidieť v inom veku. Podľa niektorých fanúšikov by sa ale skvele hodila na postavu Padmé, ktorú si zahrala v prequelovej trilógii Natalie Portman.

Ak by však informácia bola pravdivá a Millie Bobby Brown sa pripojí k Star Wars, tak si má naozaj z čoho vyberať. Na Disney+ je rozbehnutých niekoľko projektov a ďalšie stále dostávame. Tak v prvom rade, spomenutý Obi-Wan (pravdepodobne) dostane aj druhú sériu a vieme, že The Mandalorian, ktorý sa vráti s treťou, stále naberá nové herecké posily.

millie bobby brown leia
Zdroj: giantfreakingrobot.com

Na výber ma z množstva projektov

Okrem toho dostaneme Ahsoku, seriály The Acolyte alebo Andor. Jedným zo spin-offov bude aj Skeleton Crew. A to ešte nehovoríme o filmoch. Kennedy sľubuje ďalšiu trilógiu, ktorú má ako režisér priniesť Rian Johnson. Iný prístup zase volí Taika Waititi, ktorý chce svojim filmom priniesť úplne originálny príbeh s novými postavami.

Naozaj veľké množstvo možností. Avšak možné je aj to, že sa pripojí až po úplnom uvoľnení jej povinností v úlohe Jedenástky. Milovaný a oceňovaný seriál sa blíži k finále štvrtej série (1. júla) a jeho tvorcovia následne prinesú už len piatu, ktorá bude zároveň poslednou.

Chceli by ste vidieť Millie Bobby Brown v Star Wars? Ak áno, tak máte preferovanú rolu alebo projekt, v ktorom by to mohlo byť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com, gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Ahsoka je jasna (aj ked sa mi nepaci) ale na Leiu sa MBB hodi vyborne. Jej mamu nechajme Natalie.. Skoncil Obiwan, velka velka velka skoda, ze mal len 6 dielov, to snad natocili za vikend toto, nechapem, preco nedali aspon 10-13. Teraz rok cakat? komu sa chce.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -