Javier Bardem a Nicole Kidman sa pridávajú do animovaného muzikálu Spellbound

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Javier Bardem a Nicole Kidman v Spellbound

Spoločnosti Apple a Skydance Animation spolu pripravujú niekoľko projektov. Prvý z nich s jednoduchým názvom Luck o továrni na šťastie uvidíme už 5. augusta na Apple TV+. Pri tých ostatných sa musíme spoľahnúť na nové informácie, ktoré prinesú. Teraz zverejnili, že Javier Bardem a Nicole Kidman sa pridávajú do animáku Spellbound.

Ide o muzikál zasadený do fiktívneho sveta, do kráľovstva Lumbria. Hlavnou hrdinkou je tu princezná Ellian, ktorá ešte len objavuje svoje magické schopnosti. Musí ich však čo najskôr rozvinúť, pretože ich musí použiť, aby ochránila svoju rodinu pred temnými silami. Celkovo sa tak bude zvádzať súboj medzi svetlom a tmou, ktorý môže rozdeliť kráľovstvo.

spellbound
Zdroj: tvinsider.com

Hlavnou hviezdou hviezda muzikálu

Keď muzikál, tak ako hlas hlavnej hviezdy treba poriadnu muzikálovú hviezdu. Princeznú teda nahovorí a naspieva Rachel Zegler, ktorá sa preslávila vďaka minuloročnému spracovaniu West Side Story od Stevena Spielberga.

Bardem bude hlasom jej otca a teda kráľa Solona. Je popisovaný ako chvastavý, avšak dobrosrdečný. Kidman zase bude matkou hlavnej hrdinky, kráľovnou Ellsmere. Je vľúdnou a milou vládkyňou, ale jej zlou vlastnosťou je až prílišná precíznosť. Ďalšími potvrdenými hercami, ktorí prepožičajú hlasy, sú John Lithgow, Jenifer Lewis, Nathan Lane, André De Shields a Jordan Fisher.

rachel zegler spellbound
Zdroj: wallpapersden.com

Spoluprácu si zopakujú po minuloročnom hite

Pre známych a uznávaných hercov tak pôjde o ich druhú spoluprácu. Tá prvá bola len počas minulého roka, keď sa objavili v životopisnej dráme Ricardovi. Ich úžasné výkony vo filme Aarona Sorkina dokazuje aj to, že boli nominovaní na Oscara.

Kidman momentálne nakrúca dodatočné scény pre druhého Aquamana. Naposledy sa objavila vo filme Severan od Roberta Eggersa. Bardem začína pracovať ešte tento mesiac na nakrúcaní druhej časti Duny. Spellbound pre neho nie je jediným rodinným filmom, kde sa ukáže tento rok. Vystupovať bude aj v inej hudobnej komédii, ktorá kombinuje hrané a animované prvky. Jej názov je Lyle, Lyle, Crocodile a prinesie ju Sony.

Ako hodnotíte kráľovské postavy Javiera Bardema a Nicole Kidman v animáku Spellbound? Ste radi, že to je práve táto dvojica? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -