Old Guard: Nesmrtelní 2 sa už nakrúca. Charlize Theron zverejnila fotky z pľacu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

The Old Guard 2 sa už nakrúca

Charlize Theron zdieľala fotku z nakrúcania The Old Guard 2. Je na nej viacero osôb z vracajúceho sa hereckého obsadenia, ale aj režisérka. To a jej veta „Pustime sa do práce“ v príspevku jasne dokazujú, že už padla prvá klapka a produkcia je v plnom prúde.

Snímka vychádza z rovnomenného komiksu, ktorý vytvorili Greg Ruka a Leandro Fernández. Ten dostal v roku 2020 filmové spracovanie na Netflixe. Hovorí o skupine ľudí, ktorí sú nesmrteľní a tak bojujú už po stovky rokov. V súčasnosti sa nechávajú najímať na rôzne úlohy pod vedením Andy (Theron).

Pokračovanie bolo jasné, zmenila sa režisérka

Lenže pri jednej z takýchto úloh odhalia sprisahanie. Chcú získať ich schopnosti a replikovať ich. Zložkám teda musia s celou svojou jednotkou zabrániť v predávaní superschopností. Nápaditá myšlienka a skvelé akčné spracovanie spravili z filmu kritický hit. Napríklad na Rotten Tomatoes dostal hodnotenie 80 %. Zrejme teda nikoho neprekvapilo, keď bolo minulý rok potvrdené pokračovanie.

Vystriedal sa tu však post režisérky. Prvý film priniesla Gina Prince-Bythewood. Druhý diel si zoberie na starosť Victoria Mahoney, ktorá je aj na jednej zo zverejnených fotiek. Pôjde o jej debut pri celovečernom filme, doteraz má na starosti dva krátke a mnoho dielov televíznych seriálov. Medzi ne patria napríklad Klinika Grace, Americký zločin, You či Lovecraft Country.

old guard 2 fotka
Zdroj: screenrant.com

Herecké obsadenie sa rozrástlo

Vracia sa väčšina obsadenia z prvého filmu. Okrem Theron tu budú Chiwetel Ejiofor (Doctor Strange), KiKi Layne (If Beale Street Could Talk), Marwan Kenzari (Aladin) a Luca Marinelli. Avšak k nim pribudli aj nové posily. Prvý oznámený bol Henry Golding, ktorého môžeme poznať z filmu Šialene bohatí aziati.

Neskôr k nim boli oznámení Matthias Schoenaerts (Red Sparrow) a Veronica Ngô (Da 5 Bloods). Naposledy sme sa ale dozvedeli najviac prekvapivú správu. Zahrá si tu aj Uma Thurman a sme maximálne zvedaví, či bude na strane Andynej jednotky nesmrteľných alebo bude ich súperkou. Necháme sa prekvapiť. Momentálne nepoznáme ani dátum, kedy sa má The Old Guard 2 objaviť na streamovacej službe.

Ste radi, že sa začalo nakrúcať pokračovanie The Old Guard? Páčil sa vám prvý film s originálnym nápadom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -