Bude Morbius vo filme Deadpool 3? Scenárista hovoril o tejto možnosti

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Morbius vo filme Deadpool 3?

Wade Wilson je postavou, ktorá je zdrojov nemalej zábavy v Marvel komiksoch aj na filmovom plátne. Svet komiksových postáv okolo toho štúdia momentálne ponúka aj iné pobavenie fanúšikov. To však nebolo zámerom tvorcov. Ale možno nastáva čas, aby sa spojili. Bude teda Morbius vo filme Deadpool 3?

Mohlo by sa zdať, že ide o príliš náhodnú otázku, lenže náznaky prichádzajú od samotného scenáristu. Rhett Reese, ktorý je autorom tretieho filmu rovnako ako prvých dvoch, to povedal v nedávnom rozhovore. Bolo to v podcaste BroBible’s Post-Credit Podcast. Primárne však hovorili o vstupe tejto postavy do MCU.

deadpool 3 mcu
Zdroj: wallpapertip.com

Ako vstúpil Deadpool do MCU?

Vieme, že Ryan Reynolds s touto postavou patril pod štúdio Fox, rovnako ako X-Meni. Aj pri tom prišlo ku odkúpeniu Disneym a tak bolo len otázkou času, kedy sa začnú postavy objavovať v primárnou vesmíre. A zrejme najočakávanejším je, ako sa môže Deadpool stretnúť s Avengermi či inými hrdinami. A ako inak, spraviť si z nich poriadnu srandu.

Skvelou správou je, že film si bude môcť ponechať R-kové hodnotenie. Takže uvidíme všetky nadávky tak, ako majú byť, aj krv a lietanie končatín. O to sa postará aj režisér Shawn Levy, pre ktorého ide o tretiu spoluprácu s týmto hercom.

shawn levy deadpool 3
Zdroj: webseries.finalnews24.com

Šialenec v príčetnom svete

Avšak späť k podcastu. Keď sa scenáristu spýtali, ako príde do tohto filmového sveta, povedal iba:

„Je to úžasná príležitosť na to, aby sme videli, že sa bude cítiť ako ryba na suchu. Deadpool je šialenec v centre diania filmu. A hodiť šialenca to veľmi príčetného sveta, tak to je automatické mazivo. Bude to fakt zábava.“

Naznačuje nám teda, že sa bude tento večne hláškujúci a vždy vynaliezavý (anti)hrdina cítiť v novom svete trochu stratený. To je celkom prekvapivá informácia! Možno aj práve preto bude potrebovať nejaké známe tváre. Žeby mohol byť práve Morbius jedným z nich pre film Deadpool 3?

morbius deadpool
Zdroj: thestoriest.com

Majú ho už v hľadáčiku

Samozrejme, ide o iný filmový vesmír, ale to nikdy Wadeovi nebránilo v žartoch. Práve cez ne sa tam dostal aj rozhovor. Scenáristu sa pýtali, ako reaguje na memes ohľadom tohto filmu. Vyjadril sa:

„Nevideli sme Morbiusa. Nevideli sme dokonca ani tie memes. Ale teraz už to máme v hľadáčiku.“

Očividne aj tvorcovia si dobehnú nejaké resty. Potom im už nič nebráni v tom, aby si mohli naplno robiť srandu, nech už to je akýmkoľvek štýlom. Nie je pravdepodobné, že by bol vo filme priamo Jared Leto, ale odkaz či zmienka ho určite neminú. Pokojne by som aj stavil na to, že budeme počuť vetu „It’s Morbin Time!“. Ale najviac trpezlivo budeme čakať aj tak na akékoľvek detaily ohľadom deja tretieho Deadpoola.

Ako si myslíte, že si budú v Deadpoolovi 3 robiť srandu z Morbiusa? Mohol by sa tam podľa vás priamo ukázať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -